Kimseye boşuna Alman tankı demezler!

@theGenius

hüseyin hocam geçmiş olsun cana gelmesin önemli olan o aırbag açmaması şansınıza  olmuş kimse zarar görmemişse mal gelir yerine bir dileğiniz olursa yardımcı olmaya hazırız saygılarımla 

@theGeniusdegerli hocam orhan hocamdan önce gördüm sanırım mesajınızı tampon sıkıntı olmaz

panelde değişebilir bence darbeden dolayı sökülünce çıkacaktır içten kırılanlar

@theGenius Hüseyin hocam, cok büyük gecmiş olsun, kimseye bise olmaması sevindirici, Allah daha büyüklerinden korusun, sizde pek birşey yok ama brodway direk tavan derken pert gibi.

Suç sizde olmadığı için sanirim hasar kaydı olmayacak, sizin kasko yapıp karşı sigorta dan rücu eder, gelişmeleri bildirisiniz.

Tekrar gecmiş olsun.[emoji5]

Sent from my iPhone using Tapatalk

çok geçmiş olsun.

eğer yansımalar yanıltmıyorsa işaretmiş olduğum yerde de bir bükülme var gibi ama ufak bir işlemle hallolur sanırım.

golf-kaza.jpg

Geçmiş olsun hocam bu güzel ön görüntüye nazar değmiş kimseye birşey olmaması sevindirici farlarınızı kaskoya işlettiniz mi yoksa sadece orjinal olması yettimi kaskonun ödemesi için

Sent from my iPhone using Tapatalk

çok geçmiş olsun cana gelmemiş şükür ki

Hocam geçmiş olsun. Kaskonun farı karşılamasına çok sevindim.

Çok geçmiş olsun Hüseyin hocam

Sent from my iPad using Tapatalk

@theGeniushocam çok büyük geçmiş olsun inanın ne diyeceğimi bilemiyorum inşallah aracınız tez zamanda yapılır kavuşursunuz 

çok geçmiş olsun.eğer yansımalar yanıltmıyorsa işaretmiş olduğum yerde de bir bükülme var gibi ama ufak bir işlemle hallolur sanırım.

/monthly_2016_05/golf-kaza.jpg.de7964db97314239b7ea9e70f5593f44.jpg
Far sökülünce tık etti oturdu orası hocam elle ittirince. biraz kasılmış. Teşekkürler hocam.

Geçmiş olsun hocam bu güzel ön görüntüye nazar değmiş kimseye birşey olmaması sevindirici farlarınızı kaskoya işlettiniz mi yoksa sadece orjinal olması yettimi kaskonun ödemesi içinSent from my iPhone using Tapatalk
Kaskoya işletmedim hocam. Oradaki hasar danışmanı, Antalya'da R olmadığı için, eksper bu far bu arabaya ait değil demezmiş daha doğrusu farketmezmiş.

Serviste doğal olarak söktüğü parçanın aynı kodundan sipariş ediyormuş. Sıkıntı olmaz dediler. Sonuçta ekstra takılan bir aksesuar değil. Orjinal bir parçanın yerine takılmış başka bir Orjinal parça.

@theGenius Hocam çok geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın. Şu forumda biri kaza haberi paylaşınca kendi başıma gelmiş gibi hissediyorum çok üzüldüm :(

Geri
Üst Alt