ARKA ÇAMURLUĞU GRİYE KAPLATICAM

Tornado kırmızı da orayı siyah kaplatsak nasıl durur acaba ? :)  

@Apsomat evet benimde dipart a ilgim var hatta kendi ayna kapağım açık griye boyamıştım spreyle zaten diparttaki yetkiliyle görüştüm tutunamaz ordan sökülebilir demişti

@GUL, sökülebilecek yer bırakmazsan ayna kapağında sorun olmaz, ben Golf 5 in ayna kapağını söküp öyle boyamayı düşünüyorum, " yorumlarında ve izlediğim videolarda kauçuk boya güzelce yapıldıktan sonra basınçlı suya ve makine ile yapılan pasta + cila işlemine karşı dayanıklı olduğunu gördüm"

@Apsomat kusura bakmayın bi önceki dediğim biraz birbirine karışmış. Ayna kapağını güzel boyadım herhangi bi problem olmadı tazyikli su falan banamısın demedi. Ben dipart yetkilisiyle arka çamurluk için konuştum tutunamaz sökülebilir dedi ayna kapağı gönül rahatlığı ile yapılabilir. Saygılar

mat siyah uyguladık ve uygulamayı marşpiyellerin içinden devam ettirdik sonuç bu.

13445508_10154166282518116_2248319576903422434_n.jpg

mat siyah uyguladık ve uygulamayı marşpiyellerin içinden devam ettirdik sonuç bu.

Ekli dosyayı görüntüle 4633
Hay maşallah ali hocam bizim arabayı süslemişsin yine güzel olmuş ama  ben naçizhane birde iki kapı arasına sarı şerit uygulamanı öneririm daha hoş olur alman rengine bürünür araç bir başka deyişle alman panzeri olur  :('

Sarı şerit değilde bi difüzör bulmam lazım farklı ama yakışan bişi @kimi-emd :)

Hay maşallah ali hocam bizim arabayı süslemişsin yine güzel olmuş ama  ben naçizhane birde iki kapı arasına sarı şerit uygulamanı öneririm daha hoş olur alman rengine bürünür araç bir başka deyişle alman panzeri olur  :('
Ali Hocam aracınızın maşallahı var  :'(  Gördüğüm kadarıyla komple folyo kaplama sanırım aracınız,seramik mi folyo mu daha iyi olur sizce ?

arkadaslar Dolasirken denk geldi cok hosuma gitti guzel olmus pasifik maviye nasil olurki. Birde arkaya binerlerken illa o camurluga surtunuyolar ya bana oyle insanlar denk geliyor cizilmesinede engel olur :000044-medium:

IMG_20180426_172318.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ümit Akkaya bende bunu beğenmiştim ama apachi dediler soğudum gerçi çok eski bir değimi hatırlatıyor tek rakibim THY diye ama beyaz kırmızı çok güzel yakışıyor bence 

@caglar_61 apachi diyorsun sende ? ne bileyim ilk bakışta hoşuma gitmişti içimde gizli bir apachi var ozaman ?

Geri
Üst Alt