ARKA ÇAMURLUĞU GRİYE KAPLATICAM

GUL

Üye
İsim
Yusuf
öncelikle herkese iyi günler hocalarım, aracımın arka çamurluğunu açık griye boyatmak istiyorum aracımın rengi açık mavi, daha önce yolda canlı görmüştüm çok içimde kalmıstı fakat aklımda bi kaç soru var, şimdi benim aracın sol arka çamurluk boyalı, bunu mesela sökmem gerektiği zaman sökersem boyaya herhangi bi zarar vermez degilmi, boyayı kaldırma ihtimali olabilirmi sizce?

IMG_0500.JPG

Ana sayfaya Nasıl paylaşım yapıyoruz arkadaşlar Bi türkü yapamadım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Boya değil folyo arac kaplama ile yapmaniz gerek. Araç kaplama yerlerinde yaptirabilirsiniz. Folyo kaliteli ise boyaya herhangi bi zararı olmaz

@gul yusuf hocam, @ByTKN hocamın dediği gibi kaliteli bi folyo kaplama yaptırırsanız hiçbir şey olmaz.

Ankara'da beyaz bir golfe bu şekilde yapılmış gördüm, çok güzel duruyor.

Kaplamanın rengini ayna kapaklarına da uygulayacaksın tadından yenmez:)

@ByTKN hayır zaten kaplama yaptırtıcam ama o kaplanıcak yer daha önce hasardan dolayı boyandıgı için kaplamayı ilerki zamanda sökeceğim zaman boyaya bi problem yaparmı demek istedim.

@burak_ hocam evet bi abimde durbanlı beyaz araca karbon fiber kaplama yaptırmıştı oda öyleydi. aynalar griye kaplıydı aynayıda aynı kazada vurunca boyanması gerekti sökmek durumunda kalmışlardı maalesef. 

Yurtdışında da son dönemde moda bir uygulama. Kaliteli ürün kullanılırsa boya zarar görmez.

@gul bi sorun olacağını sanmam gönül rahatlığı ile uygulatabilirsiniz

ben işletmeyi düşünmüyorum artık polis abilerimizin insiyatifine bağlı :D

@gul Kıdemli yunus memur arkadaşa sorayım bakalım nedir. Cam filmine müsaade yok demişti. Herkeste film var hemde kapkara

Moderatör tarafında düzenlendi:
cam filmine müsade var hocam cam filmine uygunsuz diyen bunun için arabayı bile bağlayabilir :D  her polisin düşüncesi farklı olduğundan dolayı akışına bırakmak lazım cezanın geleceği varsa geliyor zaten bi polis ceza yazmaz derken diğeri yazabiliyor çünkü

Kaplama sıkıntı olabilir diyorsanız, PlastiDip boya var kauçuk boya spreyi de var kendiniz de yapabilirsiniz, ustasına da uygulatabilirsiniz, canınız sıkıldığı zaman kendiniz de sökebilirsiniz, yakında denemeye başlayacağım :)

Geri
Üst Alt