2016 model Golf'te Kapı içine su sızması

Dün aynı bu duruma kuzenin bmw 1.16'sında baktık, onda da aynı şey söz konusu.. Çamur bile olduğunu söyledi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

konuyu takip ediyorum. anladığım kadarıyla kurumayan su zerrecikleri orada duruyor. sıkıntılık bir durum olduğunu düşünmüyorum.

konuyu takip ediyorum. anladığım kadarıyla kurumayan su zerrecikleri orada duruyor. sıkıntılık bir durum olduğunu düşünmüyorum.
Evet aslında çok da sorun değil. Sadece o siyah keçe gibi kapı çevresindeki seritlerin islanmasi canımı sıktı.

Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

@kurugenga

ıslaklığın bir zararı olur mu bunu servise sormak lazım aslında. ya da durumu direk yurtdışına bildirmekte fayda var. by design olarak bu şekilde mi üretildi bu araç bu yanıtın üreticiden alınması içi rahatlatır. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@jajaja aslında doğru. Yurtdışında kime bildireceğim? Var mıdır kolay ve efektif bir yolu?

hocam direk twitter üzerinden bombalama yapabilir ya da benim yaptığım gibi internetten araştırıp almanya ya ait eposta adresi bulabilirsiniz üreticinin resmi website'ından.

Hocam Korkulacak bişi yok bu normal bir durum . Esas sorun suyun içeride olması ki öyle bir durum yok. Bahsettiğiniz ve paylaştığınız fotoğraflarda benim araç için aynı durum sürekli mevcut :)  Lakin aracımı çoğu zaman ben kendim yıkarım ve basınçlı su ile kapı eşiklerine bolca tutarım suyun gimesine izin verilen sizlerinde resimlerde paylaştığınız yere kadardır. bir gün test etmek için kapı birleşim alt noktasından ve çamurluk birleşme noktasından basınçlı suyu bıkaç saniye aynı noktaya uyguladım acaba içeri alacakmı suyu diye Ama çok şükür testi başarıyla geçtik :)  

Karadeniz Bölgesinde  hemen hemen her gün yağmur ve nem olduğunda ben alıştım problem yok. Çözüm ise Kaliteli bir Kurulama beziyle Golf'ün etrafında 4 dönerek tüm kapılarda ki bu nem ve ıslaklığı Kuruluyorum ve Aracımı Selamlıyorum. Oda teşekkür edercesine Kapı eşiklerinin Parlaklığıyla Göz Kırparcasına karşılık veriyor bana. Bu şekilde devam ediyoruz biz  :'(

@Wolfsburg polo trendline idi, güzeldi, ama 10 yıllık olunca yok kelebek boğazı yok debriyaj yok elektrik sistemi derken çok arızalandı.. değişim zamanı gelmişti :)

aracı yıkattıktan sonra kapı kilidinin oldugu bölgede benim de su alıyor.

Geri
Üst Alt