🧿 Golf8 İmpression & Life IQ LIGHT MATRİX Far Retrofit "Dünyayı bilmem ama Türkiye de tek"

metinkar

Uzman Üye

İsim
Metin
Araç
Golf8 Life
Merhaba arkadaşlar IQ LİGHT MATRİX far retrofiti yapacağım...

Hali hazırda zaten ACC için swap yazılım satın almıştım şuan 700€ civarı nakitte biraz indirim var....

bu yazılımı satın almazsanız araçta hiç bir şeye ulaşamazsınız...

Kameramız zaten hazırdı...

https://www.golftutkusu.com/topic/1...e-cruise-control-acc-retrofit-tuerkiyede-ilk/

Montaj ;

Mekan Ender Elektronik
Montaj Selahattin Usta ve Emre Usta

Hazırlıklara başlıyorum...

IQ LİGHT MATRİX FAR ( çıkmacı sökme 22.bin temin edildi )

5H1 941 059
5H1 941 060
992941571 AE Xenon far beyni

5WA512521D Far seviye sensörü (bu olmadan sis farı uzun far asistanı çalışmaz)

5WA907338 Matrix Modülü (Aliexpress)

Güncel: 29 temmuz 2023
İmpression paketlerde far Seviye sensörü yok. Bu nedenle bunu servisten temin etmek zorundayız. Parça montajından sonra viraj aydınlatma uzun far asistanı ve sis farı aktif oluyor

IMG_0468.jpeg

Son düzenleme:

Hayırlı olsun metin abi. Bende yapıcam ama biraz daha zaman var. İq led matrix olan değilde normal mercekli olandan yapsam yeterli. Emin olmamakla beraber iq led matrix de sanırım ön camdaki kameraya ihtiyaç var diye düşünüyorum ama zaten life paketde mevcut değil.

Hayırlı olsun metin abi. Bende yapıcam ama biraz daha zaman var. İq led matrix olan değilde normal mercekli olandan yapsam yeterli. Emin olmamakla beraber iq led matrix de sanırım ön camdaki kameraya ihtiyaç var diye düşünüyorum ama zaten life paketde mevcut değil.

Başlığı düzelttim full led far içün araştırmalara başlıyorum...

Son düzenleme:
İnternette karanlıkta dans eder gibi perdeleme yapan matrix far videoları izleyince, keşke aracım desteklese de yaptırsam diyor insan. :)

@metinkar

Ortalama
İQled sag sol
+ Sağ sol beyinleri

Kaba fiyat ne gözüküyor ? Ön araştırmalara göre?

60 bini gecer dimi ?

@metinkar

Ortalama
İQled sag sol
+ Sağ sol beyinleri

Kaba fiyat ne gözüküyor ? Ön araştırmalara göre?

60 bini gecer dimi ?

19bin buldum ama sıkıntı çok büyük kendine almış bir arkadaş hiç bir şekilde çalıştıramışlar ekstra masrafları varmış onlar dahil olur ise dediğin rakama çıkıyor o nedenle olmayacak gibi diğerini yapacağım... diğeri max 20bine oluyor...

Merhaba arkadaşlar full led far retrofit yapacağım...

Genel olarak neler lazım bu başlık altında destek istiyorum sizlerden...

full led parça kodları
5H11941035
5H11941036
Soketler
Kablo seti
İçcilik
Bu son halimi metin abi ? Ekstra sensör vs durumu da olabilir mi.

Abi benim araç style paket mercekli. Hangi tip far oluyor bilmiyorumda r line daki gibi olması için be gerekli

Geri
Üst Alt