Akü değişimi sonrası direksiyon kumanda tuşlarım çalışmıyor.

Konu neydi tuş takımlarının arızası değilmiydi.Yoksa bixenon konuşuyorduk da ben mi kaçırdım. Serviste verilen fiyatın abesliğinden dolayı Arkadaşa yön göstermek istedim , serviste o kadar para verileceğine dışarıda satanlar var diye

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

arkadaşlar yazdım ama sanırım okumadınız. Serviste şöyle bir olay gerçekleşti. Bu parçanın işçilik dahil fiyatı 967 tl. Ama bakımı bizden yaptırısanız 450 denildi. Oysa ki ben bakımını dışarda 350 tl ye yaptırmıştım. Hem de en iyi parçaları taktırmıştım karbonlu polen filtresi mann yağ filtresi castrol edge yağ falan ve daha 1000 km olmuştu yaptıralı. Neyse servise tamam dedik yapacak birşey yoktu. Sonra ben biraz kızdım bu fiyat çok yüksek falan filan diye parçanın fiyatını başka servisten soracağım falan dedim ve biraz daha indirim yaptılar sonra. Bakım + parça değişimi toplamda 867 TL ödedim. Bakım ücreti biliyorsunuz 590 TL. Onu düşünce 277 tl gibi birşey tutuyor ki bu da başka servise soracam falan diye şüphelenince şikayet edince servisin nasıl son dakikada çark ettiğini gösteriyor bizlere.

@m.unlu her servis zaten aynı fiyatı vermez. Müşteri kaybetmemek için biraz daha indirim yapmışlar.

Geri
Üst Alt