Akü değişimi sonrası direksiyon kumanda tuşlarım çalışmıyor.

@m.unlu degerli hocam

@Nature and cars hocamızında dediği gibi  tuslar araç çalısırken yada kontak açıkken çalışmıyor degilmi

kontak kapalıyken evet devre dışı

@m.unluhocam ah yazan saatteki amper diğeri max şarj kapasitesi

Sayende internette gezinirken bişey daha öğrendim @m.unlu hocam şarj seviyesi belli bi değerin altına düştüğünde start-stopun devreye girmesini engelliyormuş...

Teyp açık kontak kapalı direksiyon üstündeki tuşlar çalışmaz. Yeni akü adaptasyonu :'(

@m.unlu degerli hocam

@Nature and cars hocamızında dediği gibi  tuslar araç çalısırken yada kontak açıkken çalışmıyor degilmi

kontak kapalıyken evet devre dışı

anlamadım arkadaşlar nasıl yani, tuşlar zaten araç açıkken ve çalışırken çalışması lazım değil mi? kontak kapalı iken zaten devre dışı kalır. yani adaptasyon için bilgisayara mı bağlamak gerekiyor nedir. yeni akü adaptasyonu nedir nasıl yapılır.

@m.unludegerli hocam yeni akü adaptasyonu servıs tarafından cıhaz ile yapılabılıyor fakat sizin aracın tusları aracın kontagı açıkken bile calışmıyor değilmi 

@m.unlutamamdır hocam anlaşılan bir problem var servisteki teknısyen arkadaşlar yardımcı olucaktır bizleride bilgilendirin lütfen çok tesekkür ederim paylasımınız için

Moderatör tarafında düzenlendi:
@m.unluişte hocam bulmuşsunuz neredeyse hep korumalı parçalar mevcut araçlarımızda tedirgin olmayın servis halleder :000074-medium:

@m.unlu sayın hocam geçmiş olsun umarın olumlu neticelenir.konu dışı sayılarbilir ama bir şey soracağım 31244 km de sanırım aracınız muhtemelen en fazla 3-4 yaşında olabilir ? peki bu akülerin ömrü bu kadar kısa mıdır? yada kaç yıldır?

hocalarım ingilizce olduğunda pek bişi anlamadım ama galiba yeni akü alınca arabaya tanıtmak gerekli bu videoda onun kodlamasınımı gösteriyor tam bilemedim ?? eğer öyleyse akü değiştiren hocalarım bu kodlamayı deneye bilirler daha bilgili olan hocalarımız buna bakıp geri dönüşü sağlıyacaktır diye düşünüyorum. :)  tam bu konunun cevabımı bilemedim ama :)  

@m.unlu sayın hocam geçmiş olsun umarın olumlu neticelenir.konu dışı sayılarbilir ama bir şey soracağım 31244 km de sanırım aracınız muhtemelen en fazla 3-4 yaşında olabilir ? peki bu akülerin ömrü bu kadar kısa mıdır? yada kaç yıldır?
Hocam eski clio aracımin akü tam 3 senede bitti. 

Geri
Üst Alt