ACC (Tamamlandı)

Merhabalar tekrardan. ACC montajını gerçekleştirdim.

Radar, Logo ve Çerçeveli Tuş Takımı için @HONEY Bülent Hocama,

Gateway ve Tesisat için @agacmalzeme Hocama,
teşekkürlerimi borç bilirim.
Opsiyonel Otomotiv’de montajı ve kodlaması yapıldı.

Not: makyajlı kasa Midline Plus için abs sensörü değişmesine gerek kalmıyor

Hayirli olsun, elzem bir retrofit

Hocam gw ve tesisatı benden aldın :)

Görselleri paylaşıyorum.

Gündüz ve gece videosunu link üzerinden izleyebilirsiniz…
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
Gündüz ve gece videosunu izlemek için bu yazıya tıklayınız
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız İnşallah.
Merak ettiğim bişey var tamamen bilgisizlikten soruyorum tuş takımında mode tuşu neden yok, onun yerine konan tuş ne işe yarıyor ve aracınızda hız sınırlayıcı aktifmi. Diğer sağ tarafta view tuşu var o ne işe yarıyor.

Çok teşekkür ederim hocam, daha iyileri sizlere nasip olsun. Hız sınırlayıcı aktif. Mode tuşunun olduğu yerde sürüş asistanı menüsü tuşu var. Basınca yorgunluk algılama, front asisti açma kapama menüsü geliyor. Ekstra tabi ki şerit takip vs. var ise aracınızda tüm sürüş asistanlarını açma kapama menüsüne direk getiriyor. View tuşu yol bilgisayarından açtığınız menüler arasında ki son açılan 2 menü arasında geçiş yapıyor. Örneğin ACC ekranındasınız sonrasında km/h (hızını) ekranını görmek istiyorsunuz. Oraya geldiniz. View’e basınca Acc ekranı ile hızınızı gösteren ekran arasında hızlıca geçiş yapıyorsunuz menüden sağa sola basarak seçip ok tuşuna basmak yerine. Ben genelde acc ile müzik kısmına alıyorum. Acc yi görüyorum tamam işini yapıyor dediğimde de gözümü yoldan ayırmadan radyo listelerinde geziniyorum…. Tam olarak bilgimi size aktaramadıysam isterseniz video çekerek gösterebilirim hocam @Zafermtl

Son düzenleme:
Hayırlı olsun bizim araçlarda en sevdiğim retrofit. Şerit takip ile beraber çok iyi ikili. İleride onu da tavsiye ederim.
Hocam bir sorum olacak bununla ilgili. ACC hareket eden cisimi algılıyor ona göre frenliyor ya. Şerit takip ile beraber çalıştığında durağan halde ki aracı da algılıyor mu ?

Hocam bir sorum olacak bununla ilgili. ACC hareket eden cisimi algılıyor ona göre frenliyor ya. Şerit takip ile beraber çalıştığında durağan halde ki aracı da algılıyor mu ?
Durağan cisimleri algılamıyor.

Bazen iki araç çıkıyor ekranda. İkinci araçta hep sol kısmında çıkıyor. Bunun sebebi nedir ? Ne olunca çıkar solda ki araç kavrayamadım onu tam olarak bilginiz var ise yardımcı olur muydunuz ?

DD823F3C-A65E-4B56-9F95-F35BE0BE7A15.jpeg

@Vagger_Boy sollama engelleyici. Sağdan giderken sollama yapamayacağınız için o şekilde görsel çıkıyor normal

Geri
Üst Alt