ACC (Tamamlandı)

Özelden ulaşabilirmisinz ben yazdım ama hata verdi..

Durağan cisimleri algılamıyor.
Sadece acc varken ışıkta duran trafiğe yaklaştığımda görmeme gibi bir problemi oluyordu. Şerit takip de takıldıktan sonra ışıktaki kalabalık duran trafiğe yaklaşırken acc değil ama şerit takip menziline girdikten sonra görüyor, ekranda da çıkıyor ve fren yapıyor.
@Vagger_Boy

Sadece acc varken ışıkta duran trafiğe yaklaştığımda görmeme gibi bir problemi oluyordu. Şerit takip de takıldıktan sonra ışıktaki kalabalık duran trafiğe yaklaşırken acc değil ama şerit takip menziline girdikten sonra görüyor, ekranda da çıkıyor ve fren yapıyor.
@Vagger_Boy
Teşekkür ederim hocam, sayenizde bilgilendim 👍

Selamlar herkese
Benim arabamda da acc mevcut (golf 7,5 highline)fakat panjuru değiştirdikten sonra front asist ve acc çalışmaz oldu yardımcı olabilecek var mı

Peki hocam benim aracımda hız sabitleme yok önce onu mu açtırmam lazım
Bende de hız sabitleme yoktu direk sabitleyici, sınırlayıcı, acc birlikte oldu gerek yok anlayacağınız

Bende de hız sabitleme yoktu direk sabitleyici, sınırlayıcı, acc birlikte oldu gerek yok anlayacağınız
O zaman çok iyimiş hocam. Size ortalama ne kadara gelmişti toplam ücret? yada tüm parçaları burada satan arkadaşlar varsa güncel fiyat verebilir mi? Direksiyon tuşları ve gateway hariç onlar var bende

O zaman çok iyimiş hocam. Size ortalama ne kadara gelmişti toplam ücret? yada tüm parçaları burada satan arkadaşlar varsa güncel fiyat verebilir mi? Direksiyon tuşları ve gateway hariç onlar var bende
@HONEY Bülent hocam ile iletişime geçin zamanında ondan almıştım iyi ki de almışım size de çok yardımcı olacaktır. Hocam montajla beraber 10-11k arası bir şeye sanırım mâl olmuştu

Geri
Üst Alt