🧿 Golf8 İmpression & Life Isıtmalı R Direksiyon Şerit Takip ve Adaptive Cruise Control ACC Retrofit "Türkiye'de İlk"

Yatak altina baktim bende o yok :)
Peki bu araca 653 kodlu kamera taksam çalışır mı? Yaya algılaması için çok öneriyorlar. Ancak benim model yılı yeni olduğu için (yeni logo) 654 mü takmak lazım? 654 de de bir sürü sürüm var acaba son harfi ne olmalı üstad bilgin var mı?

Peki bu araca 653 kodlu kamera taksam çalışır mı? Yaya algılaması için çok öneriyorlar. Ancak benim model yılı yeni olduğu için (yeni logo) 654 mü takmak lazım? 654 de de bir sürü sürüm var acaba son harfi ne olmalı üstad bilgin var mı?

Serit takip kamera hakkinda hic bilgim yok konunun uzmani @İlker34 bilir

654 ve 653 kamera arasındaki temel fark zaten yaya algılama fonksiyonudur.
654 serisinde sonu G ve H ile biten kameralar en stabil çalışan kameralardır 653'e göre tek eksiği yaya algılama fonksiyonunun bulunmamasıdır.
653 kamera meşhur sitede satılıyor (AliExpress) fakat satıcı Türkiye'ye gönderim yapmıyor.

654 ve 653 kamera arasındaki temel fark zaten yaya algılama fonksiyonudur.
654 serisinde sonu G ve H ile biten kameralar en stabil çalışan kameralardır 653'e göre tek eksiği yaya algılama fonksiyonunun bulunmamasıdır.
653 kamera meşhur sitede satılıyor (AliExpress) fakat satıcı Türkiye'ye gönderim yapmıyor.
Çok teşekkür ederim 654H en yaygın versiyom sanırım bir de parametre ile 60 saniye tutmadan ilerleyebiliyor diye biliyorum

Hocam ikisde sorunsuz çalışır. Yaya korumalı kamera onlarca yaptım. Ama bir tane denk gelmedim önüme birisi çıktı da fren yaptı diyen. Ama golf 8 aracımda kaç kere yayalara karşı fren yaptığına şahit oldum. İkinci el çıkma 653 kameralar genelde arızalı bilginiz olsun.

Çok teşekkürler İlker Hocam, ben de bir tane Polanyada 3Q0 980 654 S kamera buldum 2800 TL'ye geliyor çıkma, bir de Aliexspresste 3Q0 980 654 H var tesisatlı zannımca sıfır arasında kaldım. Çinli arkadaşlara güvensem mi güvenmesem mi diye @İlker34

Çok teşekkür ederim 654H en yaygın versiyom sanırım bir de parametre ile 60 saniye tutmadan ilerleyebiliyor diye biliyorum
653 kamera 10 dakikaya kadar çıkabiliyor 654 kamera 60 saniye ile kalıyor.

Orjinaldir

Bir sorun olmaz

Size hangi arac icin radar lazim
Ben golf 8 için ali expressden radar cambus direksiyon göbek vs tüm gerekli donanım içinm 11 bine yakın vergi dahil fiyat aldım fakat burada lisanslama ve montaj eklendiğinde bu ürünleri oradan sipariş vermenin bir mantığı kalmıyor. Lisan tüm parçalar vs set halinde 29 bin'e geliyor tek elden aldığınızda

Metin bey r direksiyon simidi için impression ların direksiyon airbag inde herhangi bir işlem yapmak gerekiyormu. Yoksa direkt takılabiliyormu

Son düzenleme:
Metin bey r direksiyon simidi için impression ların direksiyon airbag inde herhangi bir işlem yapmak gerekiyormuş. Yoksa direkt takılabiliyormu

Sıkıntı yok direk takılıyor yalnız alacaksan bu direksiyondan ileriye dönük olmalı...

Acc
Isıtma

Özellikli olsun...

Ve direksiyon almadan önce aşağıdaki ürünü al ısıtmanın çalışması için gerekli parça...

TRY 1,633.69 25% İndirim | Golf 8 için MK8 MTF direksiyon çok fonksiyonlu düğme 5Q1 953 549 F 5Q1953549F
https://a.aliexpress.com/_EHA5PJz

Geri
Üst Alt