Plasti Dip İle Yan Ayna Kapak Boyama(Alüminyum)

@kimi-emd Tşk ederim Hocam; katılıyorum size orijinal olanı almak istedim fiyat konusunda anlaşmadım.Diğer bendeki R panjur logo ve Sağ - Sol Çamurluk logolar Orijinal olarak almıştım.Daha iyi uyum sağlayacağı kuşkusuz belli  :'(

@kimi-emd Tşk ederim Hocam; katılıyorum size orijinal olanı almak istedim fiyat konusunda anlaşmadım.Diğer bendeki R panjur logo ve Sağ - Sol Çamurluk logolar Orijinal olarak almıştım.Daha iyi uyum sağlayacağı kuşkusuz belli  :'(
Vallaha hocam size şöyle söyleyim beyaz araç alacak olsam maddi imkanlar el verdiği sürece yapılacak olan  ilk iş durban jant  ve  r ayna kapaklarıdır. Biz ankarada canlısını @burak_ burak hocamda sürekli olarak gördüğümüz için artık beyaz araca durban jant  ve r ayna kapakları farz diye bakar olduk :)   

@kimi-emd çok haklısınız Hocam benimde Golf 7 R görme fırsatım oldu orada çok hoşuma gitmişti sonra @theGenius Hocamda da vardı o da sağ olsun yardımcı oldu.Araçta Durban, R logolar tam sadece Ayna kapağı orijinal değil belki zamanla neden olmasın  8D

Güzel günlerde kullanın hocam.

@KabileReisi Tşkler Hocam ☺

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arka cama R kanatları da lazım [emoji12][emoji12] şaka bi yana fotoda gayet güzel duruyor, biz orijinal kapağı diil, golf R orijinal gördüğümüz için, Siyah yerine R rengi süper oldu. [emoji41][emoji41] sağolsun var olsun Umut abi sayesinde.

@kimi-emd

Sent from my iPhone using Tapatalk

@enpisagor Dostum çok tşk ederim.Kanatlar malesef Spoiler da değişmesi gerekiyor.(Orijinal R kanatları ve Orijinal GTİ kanatları için)

Kesinlikle öyle dostum.Umut abiye çok tşkler sağ olsun.

Hocam bence gayet güzel olmuş. Ellerine sağlık tertemiz çalışma :)

1-2 ton daha koyu olabilse tam rengi yakalayabilirmiş. Bu haliyle bile başarılı.

7ab9f35984f6bdfc763a504674ff07fb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

@theGenius Hocam çok tşk ederim aynen bir iki ton daha koyu olabilirmiş(Antrasit Gri tarzında)Sizin Orijinal R kapaklarınız çok başarılı  :'(

Dostum ayna kapak yüzeyi normal boya gibi pürüssüz mü yoksa pütür yani portakal kabuğu yüzeyi gibi mi oluyor

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@tornado72 Hocam aynen bahsettiğiniz gibi bazı yerlerinde mevcut sanırım sıkırken o kısımlara tekrar sıkmışım ondan oldu  :'(

Hocalarım Yan Ayna kapaklarını Plasti Dip boya ile boyamıştım ilk boyama uygulaması yaptığım için bazı yerler pütürlü oldu beni rahatsız etti,tekrar boyamayı düşünüyordum fakat karşıma bi usta çıktı ve Yan Ayna kapaklarını Titanyum renge boyattım :)

Öncelikle Plasti Dip uygulamamı rahatlık söktüm ve Alttaki boyaya kesinlikle zarar vermemiş hiç zorlanmadım sökerken
b16c111807e12bef5d1c66adba56fdf1.jpg

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sonra Titanyum Renge ulaşmak ve Boyaya daha iyi tutunması için astar görevi yapan PianoBlack uygulaması yapıldı

2161a595ebd5610816882f35620da7e6.jpg

acbb7e207accf19eb5824b203c4c3f64.jpg

1 gün bu şekilde beklendi ve sonra Titanyum rengine boyandı

8faee0ef28819243de7145f22be575e9.jpg

819cf707c7d3342c7998dc1e593bfb82.jpg

1 gün bu şekilde kurudu ve hemen ardından matlaştırıcı kullanıldı
6550c5ed67b5363ce0e44ba8f1f0b0de.jpg

7f21b13648237132de80aa6e1852bede.jpg

Geri