Plasti Dip İle Yan Ayna Kapak Boyama(Alüminyum)

@Exe7degerli hocam sizden ricam bir kişiyi alıntılarken @EMRAH ATTS olarak isminin tamamı sarı olması lazım

konuda olmayan diğer emrah hocamıza gidiyor bildirim bende göremiyorum  :000054-medium: 8D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Exe7 dedi:
Mat Siyahla da Hocalarım bu şekilde duruyor.İçimde kalmasın diye takıyormuş gibi yapıp foroğraf çektim.Alüminyum boyaması için geri sayım başlasın...
fa9b48822a19df0cc022ff2d05617618.jpg

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
değerli Hocam;

bana kalırsa mat siyah da yakışmış...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow Hocam deneme olarak yaptım bide Alüminyum renk nasıl duracak onu merak ediyorum açıkçası ve son durum bu şekilde
63bc62c7fd32579da3818ecd910f7e97.jpg

Hayırlı olsun dostum, süper oldu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Elinize sağlık maşallah..

Exe7 dedi:
@atakom Hocam Alüminyum renk için zeminin önceden Bir plasti dip renge boyanması gerekiyormuş alttaki boyayı tam kapatması için.O yüzden satıcı mat siyahın üzerine Alüminyum sprey sıkılırsa daha iyi sonuç alacağımı söyledi.Ben onu astar olarak yorumluyorum.Şuan mat siyaha boyadım çok iyi oldu 1 gün kurumaya bıraktım.Kırmızı ise panjur krım çıta... felan yerleri de boyarım belki diye aldım sonra vazgeçtim
Anladım hocam, ben kırmızıyı da aynalara kullanacaksınız sanmıştım

Tşkler dostum ☺@enpisagor

@Hk80 tşkler Hocam

@Exe7 hayırlı olsun zümrem. Konuyu an be an takip edip sonucu bekledim. 10 numara 5 yıldız.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mandufla Hocam çok çok tşk ederim

elinize sağlık , ben siyah rengi daha çok yakıştırıyorum.

kullandığınız markanın ben de parlak siyahını arıyorum jantlar için , yok sanırım.

Oguzhan kardeşim emeğin ve becerin kıskanılacak türden. ancak gri ton pek farklı gelmedi gözüme. sanki siyah renk daha çok yakışmıştı.

@Exe7 Renk güzel duruyor, araç üstünde nasıl oldu acaba merak ediyorum :)

@Rust Plasti Dip boyada parlak ton yok diye biliyorum.

elinize sağlık , ben siyah rengi daha çok yakıştırıyorum.

kullandığınız markanın ben de parlak siyahını arıyorum jantlar için , yok sanırım.
@Rust Hocam parlak olanı yok fakat efekt yapabiliyorsunuz.Yani Mat siyahın üzerine yine aynı markaya ait parlatıcısı var onu sıkıyorsunuz mat siyahın üzerine parlak siyah oluyor  :'(

Geri
Üst Alt