Plasti Dip İle Yan Ayna Kapak Boyama(Alüminyum)

Oguzhan kardeşim emeğin ve becerin kıskanılacak türden. ancak gri ton pek farklı gelmedi gözüme. sanki siyah renk daha çok yakışmıştı.
@blackfear13 Hocam çok çok tşkler. Bende biliyorsunuz R logo montajını yapmıştım o yüzden R daki renk gibi ; uyum içerisinde olsun diye düşünerek yaptım.Zaten Boya halen var çıkarıp farklı renge tekrar boyayabilirim.(O yüzden Plasti Dip tercihim oldu)

@Exe7 Emeğinize sağlık Hocam, hoş duruyor. Sadece, şahsi fikrim olarak mat siyahın daha çok yakıştığını belirtmek isterim. :)
@fcsrn Hocam çok tşk ederim.Doğrudur 2 renkte araca farklılıklar katıyor,bahsettiğim gibi R a özenti olduğundan bu rengi seçmek zorunda kaldım fakat benim elimde olan bir durum boya arttı ve istediğim zaman kombin yapabilirim diye düşünüyorum  &:

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Exe7degerli hocam sizden ricam bir kişiyi alıntılarken @EMRAH ATTS olarak isminin tamamı sarı olması lazım

konuda olmayan diğer emrah hocamıza gidiyor bildirim bende göremiyorum  :000054-medium: 8D
Hocam düzelttim tlfdan sıkıntı oldu sanırım çok pardon 

@Exe7 Renk güzel duruyor, araç üstünde nasıl oldu acaba merak ediyorum :)

@Rust Plasti Dip boyada parlak ton yok diye biliyorum.
Hocam fotoğrafları yükledim yalnız tlfdan yükledim o yüzden yerleri karışmış 1. sayfadan son duruma bakabilirsiniz

Hocam fotoğrafları yükledim yalnız tlfdan yükledim o yüzden yerleri karışmış 1. sayfadan son duruma bakabilirsiniz
İlk mesaja dikkat etmedim :)

Bence çok güzel olmuş, beyaz ile uyumu tam istediğim gibi. Merak ettiğim bişe oldu üstüne parlatıcısından uygulasak nasıl olucak acaba :)

Hocam bende beğendim gerçekten.Biraz amatör gibi oldu bir dahakine daha dikkat etmem gereken durumlar var tabiki.Benimde aklımdan geçti fakat efect boya olarak geçiyor Alüminyum renk.Parlatıcı da Efect boya olarak geçiyor acaba uyumlu olur mu satıcıya sorayım en iyisi

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok güzel olmuş hocam ellerinize sağlık, boyaları nerden aldınız?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok güzel olmuş hocam ellerinize sağlık, boyaları nerden aldınız?Sent from my iPhone using Tapatalk
@atakom Hocam tşk ederim.Boyaları plastidipstore den aldım SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan süper bir uygulama yapmışsın emeğine eline sağlık. 10 numara 5 yıldız olmuş. aracına güzellik katmış.güzel günlerde kullanman dileğiyle :)  

Oğuzhan süper bir uygulama yapmışsın emeğine eline sağlık. 10 numara 5 yıldız olmuş. aracına güzellik katmış.güzel günlerde kullanman dileğiyle [emoji4] 
@Ender Hocam çok tşk ederim gerçekten farklı oldu bende beğendim biraz daha iyi olabilirdi bir dahaki uygulamada daha iyi olacağını düşünüyorum ☺SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok yakışmış. Güzel günlerde kullanın.

@Exe7

Değerli Oğuzhan Hocam;

Sağ gösterip sol vurmak sanırım böyle olur.. :000188-medium:

Şaka bir yana siyahını da beğendim.. Ama grisi de güzelmiş..

İyi günlerde olsun.

Maşallah

@Exe7Değerli Oğuzhan Hocam;

Sağ gösterip sol vurmak sanırım böyle olur.. :000188-medium:

Şaka bir yana siyahını da beğendim.. Ama grisi de güzelmiş..

İyi günlerde olsun.

Maşallah
@silvershadow Hocam içimde kalmasın diye önce siyahı görmek istedim araç üzerinde.Sonra bahsettiğim gibi R olması açısından Alüminyum olarak değiştirdim

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Exe7Hocam eline emeğine sağlık kapak güzel olmuş birde orjinal r kapak aynasını denemenizi tavsiye ederim. Gta olarak ankaramızda @burak_ burak hocamın arabasında  orjinal r kapak aynası bulunmakta araç  taramalı ateş ediyor. Kısacası direk ilgi odağı oluyor araç.

Geri
Üst Alt