Golf 8 impression retrofit başlangıç... (keyless yapıldı)

Merhabalar. Güle güle kazasız belasız kullanın. Çok güzel olmuş yay ve jantlar. Bilgilendirme amaçlı maliyetlerini de paylaşabilir misiniz ? Jantlar sıfır ve orjinal mi mesela yoksa ikinci el mi ? Yayları hangi marka hangi yayı kullandınız ? Bende yapmak istiyorum fikir verirseniz sevinirim.
merhabalar teşekkür ederim. Jantlar passatımın orjinal dadford jantları 2.eli sarı sitede 15bin tl civarı mevcut, yaylar da, ebach 5cm, a3 8v aracıma zamanında alıp taktığım ve beğenmediğim söktüğüm yaylar. sonrasında a3 e leon fr yay alıp taktım. sadece lastikler sıfır 7500 tl ye aldım.20230104_103225.jpg

Merhabalar. Güle güle kazasız belasız kullanın. Çok güzel olmuş yay ve jantlar. Bilgilendirme amaçlı maliyetlerini de paylaşabilir misiniz ? Jantlar sıfır ve orjinal mi mesela yoksa ikinci el mi ? Yayları hangi marka hangi yayı kullandınız ? Bende yapmak istiyorum fikir verirseniz sevinirim.
Hocam jantların orjinali çok az kusurlusunu 15bine bulursunuz. sıfırı bu kurla bu piyasada 20k üstü. servis 45bin istiyor.

Maşallah çok güzel olmuş. Ön farlarla ilgili gelişmeleri heycanla bekliyor olacağım ☺️

Iq olmayan montajı yapıldı bir arkadaşa çok iyi oldu kablo ilave yapıldı ve seviye sensörü takıldı çalıştı sorunsuz... lakin ıq yapılmadı çok çok masraflı ve uzun işlem @yükselen elektronik hangisini uygulayacak bakalım umarım ıq leddir:)

Bu arada @yükselen elektronik senin ismin muhammed mi...

Iq olmayan montajı yapıldı bir arkadaşa çok iyi oldu kablo ilave yapıldı ve seviye sensörü takıldı çalıştı sorunsuz... lakin ıq yapılmadı çok çok masraflı ve uzun işlem @yükselen elektronik hangisini uygulayacak bakalım umarım ıq leddir:)

önler iq olmasa da olur metin abi. farların içinde merceklerin bulunması agresifleştiriyor, o da yeterli benim için :)
iq lar hem cok maliyetli hem de çok meşakatli okadarına gerek yok bence :)
birde gerçekten temiz, hatasızını bulmak lazım.

önler iq olmasa da olur metin abi. farların içinde merceklerin bulunması agresifleştiriyor, o da yeterli benim için :)
iq lar hem cok maliyetli hem de çok meşakatli okadarına gerek yok bence :)
birde gerçekten temiz, hatasızını bulmak lazım.

bir tane buldum mesela bendeki farı 7bin diğer farı 16bin satıyor, her ikisinin de üstünde beyinleri vardı sol far içinde nokta kadsr leke vardı, elemana dedim hemen sökelim farları alayım nakit 10bin vericem dedim:) yok dedi...

bir tane buldum mesela bendeki farı 7bin diğer farı 16bin satıyor, her ikisinin de üstünde beyinleri vardı sol far içinde nokta kadsr leke vardı, elemana dedim hemen sökelim farları alayım nakit 10bin vericem dedim:) yok dedi...
hahaha :) biliyorsun abi onlar alırken kazanıyorlar. bizim farlara o kadar para vermezler.

aldım farları iq değil bu gün kargoya verecekler resimler de güzel görünüyor.

bu arada evet adım Muhammet

Geri
Üst Alt