Golf 8 impression retrofit başlangıç... (keyless yapıldı)

iftar sonrası başlığı baştan sona okudum. harika işler yapmışsınız hocam. kırmızı golf için de benzer çalışmalar gelecektir büyük ihtimal beklemedeyiz :D
@yükselen elektronik bu arada çılgın proje otomatik impression projesi yeni araba için planlarınızda var mı?

iftar sonrası başlığı baştan sona okudum. harika işler yapmışsınız hocam. kırmızı golf için de benzer çalışmalar gelecektir büyük ihtimal beklemedeyiz :D
@yükselen elektronik bu arada çılgın proje otomatik impression projesi yeni araba için planlarınızda var mı?
teşekkür dererim. malesef şimdilik vw gurubunun papucunu dama attım. mayıs ortasında tesim edileceğini tahmin ettiğim yerli markamız togg için bu gün 10 adet 545w lık güneş paneli satın aldım. uygun bir inverter araştırması içindeyim. yani işten kalan zamanımı bir süre elektrikle geçireceğim gibi görünüyor..

Son düzenleme:
işler çok yoğun, pek aktif olamıyorum. bu arada siyah golfümü galeriden geri aldım. ama kalıcı değil birkaç gün sonra tekrar satılığa çıkartacağım o yüzden ilanı şimdilik sildirmedim.

Kolay gelsin...

İşler daha çok yoğun olsun:) iş lazım...

Hayırlısı olsun seçimden sonra daha da artar rakamlar...

Son düzenleme:
Geçen hafta golf ü satıp mg4 aldım. malzeme kalitesi bir golf kadar iyi değil, polo seviyesinde ama iç hacim golf ten biraz daha büyük. güç olarak elektriğin gücü anlatılmaz yaşanır. ayrıca tek şarja 340 km yol yapabildim. şimdi fırsat buldukça bu aracı modifiye edeceğim.20230608_202751.jpg

Jantlardan başlayalım. elektirikli araçlara uygun hafif alaşımlı kapalı tip jantlara ihtiyaç var.
Screenshot_20230608_211651_Chrome.jpg

Merhaba iyi günler hocam , benim şöyle bir sorunum var 2021 passat impression aracım var, katlanır ayna taktırdım , bunun için kapı modülleri de değişti, sonrasında ön iki cam tek tuşla açılıp kapanma özelliğini kaybetti, bu konuda ne yapabilirim? yapan arkadaş da çözemedi sorunu

Merhaba iyi günler hocam , benim şöyle bir sorunum var 2021 passat impression aracım var, katlanır ayna taktırdım , bunun için kapı modülleri de değişti, sonrasında ön iki cam tek tuşla açılıp kapanma özelliğini kaybetti, bu konuda ne yapabilirim? yapan arkadaş da çözemedi sorunu
Hocam aynaları kim taktı?

Geri
Üst Alt