Vites seçici arızası

abi burada kablosuz şarj var ya telefon koyacağımız zaman eşya kağıt vs olunca kullanmak zor oluyor. bu da kapaklı yapısı ile orayı ergonomik şekilde ikiye bölüyor. ben çok kullanışlı olacağına inanıyorum.
İlker hocam, bir de o bolgedeki ledi kendiniz mi eklediniz? Parca numarasi falan var mi? Ambiyans aydinlatma ile senkronize calisiyor degil mi?

Upvote 0
Geçmiş olsun İlker hocam umarım kısa sürede düzelecek değişiklikler yaparlar da mutlu mesut kullanmaya devam edersiniz.

Böyle böyle hataları sorunları zamanla giderilecektir bu araçların ama gerçekten üzücü yaşananlar.

2 yıl oldu neredeyse çıkalı bu araçlar. Bu kadar zamanda sorunsuz hale getirememeleri de ilginç.

Golf 7 & 7.5 teknolojisinden sonra köklü değişikliklere mi gidildi? ondan mıdır bu kadar sorun acaba.

Golf 7.5 satılmaya devam etse hala alacak olan vardır bence

Upvote 0
abi burada kablosuz şarj var ya telefon koyacağımız zaman eşya kağıt vs olunca kullanmak zor oluyor. bu da kapaklı yapısı ile orayı ergonomik şekilde ikiye bölüyor. ben çok kullanışlı olacağına inanıyorum.

Aa kablosuzmu o nasıl birşey :) çok şık güle güle kullan...

Bende bundan aldım:) sen de var mı:)

EBEB18BA-10A3-4793-950D-F3DC5E55C75A.jpeg

Upvote 0
Ama ama link yada parça numarası?

Upvote 0
Geçmiş olsun ilker hocam,
Golf 8 defterini kapattım artık herkesin bir derdi var. Kullanıcılara soruyorum herkes bir şey söylüyor. R line düşüncem vardı kısa süre önce vaz geçtim.

Upvote 0
Geçmiş olsun ilker hocam,
Golf 8 defterini kapattım artık herkesin bir derdi var. Kullanıcılara soruyorum herkes bir şey söylüyor. R line düşüncem vardı kısa süre önce vaz geçtim.
Ben de kapattım muhtemelen servisten aldıktan sonra aracı satıyorum.

Upvote 0

Evet sorun artık giderildi. Aracı yarın servisten alacağım. Bakalım önümüzdeki süreç nasıl olacak. Bu arada arızalı olan direksiyon simidi de değişti. Vw ve audi araçlar için özön çekmeköy’ü tavsiye ederim. Hızlı ve çözüm odaklı çalışıyorlar. 7D01EAB9-B1F0-4B2E-A708-CD49A0217BBF.jpeg

Upvote 0

Geri
Üst Alt