Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Merhabalar, Ankaradan Berk ben, Golf 8 1.0 eTsi ile aranıza katıldım

Herkese merhaba ismim Murat forumu yeni gordum ve araniza katilmak istedim. Aracim 2012 model golf 7 1.6 tdi

Merhabalar. İsmim Abdullah. 22.12.2023 tarihinde Golf 1.0 eTSI Life Refleks Gümüş aracımı teslim alarak aranıza katıldım. Afyonda ikamet ediyorum. Golf hakkında siz değerli üstatların deneyim ve tecrübelerinden faydalanmak için foruma katılmak istedim. Yaklaşık 300 km sürdüm. Daha önce ne kadar konforsuz araçlara bindiğimi anladım. Zamanla eksik donanımları forumda ki ustaların desteğiyle tamamlama niyetim var. İlk hedefim katlanır ayna ve ön panjur olacak. Herkese iyi forumlar diliyorum.

Merhaba, ismim Mustafa. Forumda uzun zamandır yazıyorum ama buraya yazmak yeni kısmet oldu.

Araç 2014 1.2 tsi manuel. 200 bini görmek üzereyim ve ilk sahibiyim.

Zamanında doğru bir tercih yapmış olduğumu düşünüyorum, Bluetooth ve otomatik vites olmaması dışında kafaya taktığım bir mevzu yok. Golf iyidir🙂

Merhaba, İsmim Erdem. Aranıza Samsun'dan katılıyorum. Aracım 2017 1.0 Tsi Manuel Golf 7.5. Şu aralar 165.000 i devirmiş durumdayım.

Selamın aleyküm cagri ben golf 5 1.6 benzin li ile aranıza katılmış bulunmaktayım

Herkese merhaba, İsmim Ahmet. Aranıza İstanbul'dan katılıyorum. Aracımı yeni aldım, 2015 1.2 Tsi otomatik Golf 7. (ışık ve sürüş paketi bulunuyor arabada) Uzun yıllar toyota kullanıcısı olarak ilk defa golf sahibi oldum ve öğrenecek çok şeyim olduğunu düşünerek bu platforma üye oldum, herkese hayırlı forumlar.

Merhabalar, ben Nevşehir'den Recep, Golf 8 1.0 eTsi life ile aranıza katıldım. Herkese iyi forumlar diliyorum..

Hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim,
herkese selamlar.

Merhaba, ben İstanbul Anadolu yakasındayım. Golf 7 aldım ve aranıza katıldım. 2014 1.2 tsi dsg comfortline paket. Forumdan çok istifade ettim ediyorum, yazılımı da kullanımı da çok başarılı ve pratik. İlk defa VW araç kullanıyorum, çok beğendim. İlerleyen zamanlarda aracı tanıyan bile özverili dürüst usta-yer tavsiyesi, teknik destek noktası ve elden geldiğince bir şeyler yapabilmek için daha çok etkileşimde olmayı planlıyorum. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Merhabalar ben mehmet, Konya da yaşıyorum 2020 1.5 tsi ve 2013 1.2 tsi iki adet golf sahibiyim, aynı zamanda hem iş hem hobi olarak araçlarla uğraşıyorum bir garajım var araç kişiselleştirme üzerine burada hem kendi araçlarımı hemde kıymetli müşterilerimiz ve dostlarımızın araçlarını istekleri doğrultusunda mekanik görsel ve elektronik olarak keyif alacakları hale getiriyorum. Konya da bulunan veya yolu düşen herkesi çaya çorbaya beklerim. Herkese kazasız sürüşler dilerim

Arkadaşlar selam,
İsmim Harun, İstanbul'da yaşıyorum.
Aralık2023 ortası Golf 8 1.0 impression paket 2022 model ile aranıza katılmış bulunmaktayım.
herkese kazasız belasız sürüşler, iyi forumlar

Bu arada Regaip kandiliniz de mübarek olsun

Merhaba. Adım Orhan, İstanbul'da yaşıyorum. Aracım 2020 Golf 7.5 1.5 Tsi Comfortline. Forumdaki paylaşımlar için şimdiden teşekkürler.

Cümleten Selamun Aleyküm;

İsmim Fazıl selim Konya’dan aranıza katıldım golf 8 aracıma sahip olalı 2 ay kadar oldu.Grupta faydalı bilgiler okudum gezdim biraz gğzel bi forum bende aranıza katılmak istedim. :)

Herkese Merhaba
Geçen yıl aldığım 2016 1.6TDI BMT Highline aracım vasıtası ile forumunuza ancak şimdi katılmak nasip oldu.
Herkese kazasız belasız sürüşler iyi forumlar.

Merhabalar, 2016'dan beri teknisyenim ve bugune kadar bir cok marka uzerinde calistim, favorim hep vag group oldu. Umarim tecrubelerimizi paylasarak birbirimize destek oluruz. Butun foruma sukranlarimi sunuyorum.

Saygilar,
Erdal

Geri
Üst Alt