Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Merhaba! 2018 golf 7.5 comfortline arac alarak bu platforma üye oldum. Üyelerin paylaşmış olduğu konu ve bilgiler sayesinde aracimi daha iyi tanıma fırsatı buluyor sayenizde bilgi edinme fırsatı buluyorum. Aracı alır almaz ilk işim eski unite ve ekranı çıkarıp mib2 navigasyonlu sistemle değiştirmek oldu. Bunu, sagolsun forumda tanıştığım Oktay bey in katkısı ve ankara da bulunan necati ustanın emekleriyle hallettim. Sistem montaji sorunsuz gerçekleşti, cihazın tüm ozelikleri aktif durumda. Şimdilik tek problem ünitenin navigasyonu çalışmadı, konum bulmuyor. Bu sorunuda GPS anten değişimi yaparak çözmeye çalışacağım. İşin içinden cikamazsam yardımlarınıza ihtiyacim olacak. Şimdiden herkese teşekkür eder selam ve saygılarımı sunarım.

Merhaba Onur ben aranıza Adana'dan katılıyorum 2017 Golf 7.5 1.0 TSİ Comfortline ile bende aranıza katıldım. Forum sayesinde aracımı daha iyi tanıma fırsatı bulup pratik çözümlerinizle forumdaki kullanıcılara yardımcı olmanız çok güzel bir davranış hepinizi tebrik ederim. İlk defa VW kullanan biri olarak aracıma kendi kendime nazar değdireceğim sanırım :) Gerek kullanışı gerek konforu gerek sunduğu özellikler bakımından beni fazlasıyla tatmin eden bir araç oldu (opsiyonel olan hız sabitleme ve otomatik far özelliğini saymazsak) Herkese tekrardan teşekkür eder kazasız belasız sağlıklı ve mutlu bir şekilde araçlarımızı kullanacak günler dilerim.

Merhaba.
Ben Barış. Kocaelide yaşıyorum. Burayı tesadüfen BCM ve VAG-COM konusunda araştırma yaparken deng geldim. Sitede çok güzel paylaşımlar ve değerli bilgiler var. Özellikle VAG-COM konusunda bilgilerini tecrübelerini paylaşan bundan hiç bir menfaat beklemeyen abilerimiz var. İşte bu çok güzel BİLGİ ve TECRÜBESİNİ PAYLAŞMAK. Hepinize tekrar dan teşekkür eder sağlık ve mutlu forumlar dilerim.

Tüm dostlara selamlar. 2006 yılında başlayan vw polo maceram 2024 yılına kadar 3 farklı polo aracım ile devam etti. Bugün itibarı ile 2017 model golf 7,5 hıghline aracım ile aranıza katıldım. Daha önce ilgi ile takip etmiş olduğum foruma artık golf aracım ile resmi olarak kayıt yapmış durumdayım. tüm değerli dostlara selamlar tekrardan.

Merhaba ben Oğuz, 2018 1.0 TSİ yeni golfümle Bartın’dan aranıza katıldım.

Herkese merhabalar arkadaşlar bende sahip olduğum ilk aracımla 2015 Midline Plus Golf 7 ile 3 ay önce aranıza katıldım. Mersin’de ikamet ediyorum. Burda üstadlarımız abilerimiz tarafından çok değerli bilgiler paylaşılıyor ve bu dayanışma mükemmel ☺️ forumda ki herkese selam olsun aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum. 👋

Geri
Üst Alt