Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Merhaba, uzun yıllardır golf aracim için her konuda sizlerden destek aldım. Bunun için herkese müteşekkirim. Acıkcası destek verecek durumda deilim cunku teknik olarak aractan hiç anlamam :(

Sakıncası yoksa bi sorum olacak cunku arac fiyatları da cok değişken.

2015 model 2016 ocak çıkışl, ilk sahibi oldugum golf 1.2 tsi 110 bg aracimi satmak istiyorum. 110 bin km civarında, midline paket ve manuel vites, cam tavan da yok.

Son 10k km periyodik bakımını yaptırmadım satacağım için. Sizce ne civara satmalıyım? Bilenler var ve yardımcı olursa cok sevinirim. Aracta kaza boya değişen yok. Ama çizik her istanbul aracında oldugu gibi var :)

Son düzenleme:
Selamlar, Golf 8 1.5 R line ile aranızdayım. İki ayrı Golf 8 almış ve toplam 60 bin km yapmış birisi olarak araçla ilgili epey bir bilgi sahibi oldum. Almayı düşünen arkadaşlar da aklındaki soruları sorabilir. Herkese kazasız, belasız sürüşler dilerim :)

Herkese Merhaba,
Çocukluk hayalim olan Golf model ile aranızdayım. Böyle bir forum olduğu için çok memnun oldum. Bir gün önce keşfetmiş olsam dahi merak ettiğim bir çok konu hakkında bilgiye eriştim. Kendi keşiflerimi de sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacağım. Özel ilgi alanım gizli özelliklerin aktif şekilde kullanılması üzerine. Herkese selamlar,

Herkese Merhaba,
Her ne kadar bir golf sahibi olmasam da skoda kodiaq aracımla birlikte sizlerle vag grubu çatısı altında toplanmış olmak güzel bir duygu. Aranıza yeni katıldım. İyi Forumlar diliyorum.

Herkese merhabalar. Halihazırda 2020 1.5 tsi comfortline ile aranızdayım. 2018 1.6 ile katılmıştım. İkinci Golf’ümü eskitiyorum. Başım her sıkıştığında forumu sıkıştırdım sağolsun herkes elinden geldiğince Yardımcı oldu bu açıdan adeta araçlarımın bireysel tarihi de ortaya çıkmış oldu :)
Adım Hüseyin istanbul Beyoğlu’nda yaşıyorum.
İyi ki bu mecra var ve iyi ki buradayım herkese kazasız belasız günler diliyorum.

Geri
Üst Alt