Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Merhabalar. Adım Mustafa, 1993 doğumluyum, Mersin’de yaşıyorum. Uzun zamandır faydalandığım bu foruma kısa zaman önce üye oldum. Kamu personeliyim. 2015 VW Golf 1.2 TSI BMT 110 HP Comfortline Manuel sürücüsüyüm. Forumdaki kullanıcılara ayrı ayrı teşekkür ediyorum bizimle bilgilerini paylaştığı için.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba aracım 2014 1.2 tsi comfortline ben aranıza katılmıştım
aslında ama buraya mesaj atmamışım 🤠
Aracımın eski hali profilde mevcut @MST42
Hocamdan yayları aldım akabinde çok aradığım hita jantları da alınca güncel hali bu oldu.millet arabasını modifiye etmeye uğraşır ben tam tersini yaptım😅

Ekli dosyalar

• IMG_4738.jpeg
    IMG_4738.jpeg
    286.4 KB · Görüntüleme: 21
Merhabalar,

Adım Kaan, elektrik-elektronik mühendisiyim ve Ankara'da yaşıyorum. Forumu uzun zamandır okuyorum ancak hiç yazmıyordum.

2022 model Golf8 1.0 Impression sahibiyim. Bu aracımdan önce de 2017 Golf7.5 1.0 Comfortline kullandım.

Forumda bol bol bilgi edinip bilgi paylaşmayı umuyorum. Tekrardan merhabalar, iyi forumlar :)

Merhabalar,

Adım Kaan, elektrik-elektronik mühendisiyim ve Ankara'da yaşıyorum. Forumu uzun zamandır okuyorum ancak hiç yazmıyordum.

2022 model Golf8 1.0 Impression sahibiyim. Bu aracımdan önce de 2017 Golf7.5 1.0 Comfortline kullandım.

Forumda bol bol bilgi edinip bilgi paylaşmayı umuyorum. Tekrardan merhabalar, iyi forumlar :)
Hoşgeldin :)

Eski üyeyim ama ben de icabeten tanıtayım kendimi;

Kastamonu/Bozkurt'ta ikamet ediyorum.
Memurum.
Aslen Sivaslıyım.
40 Yaşındayım 6 yaşında bir oğlum var.
2015 model Golf7 sahibiyim.

Geri
Üst Alt