Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Biraz geç oldu ama formu yeni keşfediyorum öncelikle form üyelerine teşekkürler etmek istiyorum anonim olarak bilgi bizden uzun bir müddet yararlandım gerçekten özverili yardım sever insanların toplandığı bir platform olmuş Adım Ferdi aslen orduluyum ama uzun bir müddet İstanbul'un farklı semtlerinde ikamet ettin mesleğim gereği Edirne ve Karabük de yaşadım şuan Urfa'da ikamet ediyorum 8_9 ay önce 2013 golf comfortline araç aldım ve kendimce aracı doldurmaya çalışıyorum yardım eden ve yorgunluğundan edemeyen herkese teşekkür ediyorum

Son düzenleme:

@ferdikurt hos geldiniz

Forumda yardim etmeyen diye pek birsey yok aslinda ustadlar cok yogun oluyor

Cogu kisi cok yogun oluyor vakitleri olmuyordur

Herkese selamlar,
Aranıza İstanbul'dan 1.4 TSI 150HP Scirocco aracımla katılıyorum. Özel bir firmada yazılımcı olarak çalışıyorum, buradan tüm yazılımcı kardeşlerime özel sevgilerimi iletmek istiyorum :)

Arkadaşlar abiler kardeşler merhaba ben onur Bostancı san. Yazilim online code elk direksiyon isleri ile uğraştigim bir GogMechanic adi altinda dukyanim var burda bulunmam hem yeni kişilerle tanismak hemde az çok burdaki bazı problem yasiyan arkadaslara bildiklerimiz kadariyla yardimci olabilmek kisacasi birilerini kendime yonlendirip para kazanmak degil önemli olan insan kazanmaktır gayemiz

Selamlar,
Golf hayranlığım ve tutkum çevremdeki herkes tarafından bilinir. İlk arabam 2004 model Ford Fiestaydı. Onu sattıktan sonra 2014 model Opel Astra J kasa aldım. 3 yıl kadar kullandıktan sonra imkanlarım el verdi ve çok şükür hayalim olan Golf'e kavuştum. Aracımı alalı 2 ay oldu ve ne zaman Golf ile ilgili bir sorun veya bilgi almak için internette bişey araştırsam karşıma Golf tutkusu forum sayfası çıktı ve içerikleri okuduğumda hakikaten çok güzel bilgiler var ve insanlar çok saygılı bir şekilde her türlü bilgi paylaşımını yapıyorlar. En önemlisi de daha önceden tecrübe edilmiş bilgiler paylaşılıyor ve bu çok değerli. Tüm bunları gördükten sonra bende bu ailenin bir parçası olmalıyım dedim ve aranıza katıldım :)

Merhabalar, 2017 den beri üye olupta benim kadar pasif bir forum kullanıcısı yoktur sanırım. 6 yıl forumda sessiz sakin kalarak tanışma konusuna yazmak bugüne kısmetmiş. Yıllarca çeşitli Vag grubu araç tecrübemden sonra sonunda bir Golf sahibi oldum ve kendimi tanıtmak istedim. İstanbul’da yaşıyorum. Aracım tek kapılı bir Gti. Araç yazılımı üzerine çalışıyorum. Retrofit, detailing vs sevdiğim işler. Bu yüzden burada vakit geçirmekten keyif alıyorum. Herkese keyifli forumlar diliyorum :)

Geri
Üst Alt