Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Cümleten selamlar, hayırlı ramazanlar herkese. Henüz aracımı teslim almadan foruma katılmak istedim. Nisan başında Golf 8 Impression sahibi olacağım inşallah. Herkese hayırlı forumlar :)
Hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim umarım kısa sürede kavuşursunuz aracınıza

Herkese merhaba, ismim Emrah antalya dan bende aranıza yeni katıldım. Golf 8 life aracimla. Araç icin biraz da retrofit çalışmaları yapmaktayım, r line body kit ve bulabilirsem 17'' valencia jant ve katlanır ayna yaptırmak istiyorum. Ancak katlanır ayna için ender elektronik fiyatı biraz fazla geldi aliexpress ten 1700tl ye parçayı alsam yeterlimi acaba ? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
hocam merhaba, bende Antalya'dayım. Retrofit işlemleri için nereye gidiyorsun ? tanıdık bildik ustası var mı bu işin ? @emrahsongul bilgilerini paylaşırsan sevinirim.

Merhaba. Ankara'dan passat b8.5'umla aranızdayım. Özellikle retrofit konusunda çok faydalı bilgiler var forumda. Hayalet ekran ve acc konusunda detaylı bilgi verecek arkadaş varsa çok memnun olurum.

Merhaba arkadaşlar bende Kocaeliden golf 7,5 dizel ile aranıza katılıyorum. İlk dizel aracım. Bakım vb için istanbul anadoluda nereye gitmek gerek. Teknolojik olarak Cem hocam vb destek almak için buralardayım

selamlar zonguldaktan tolga ben yaşım 39 orjinalci sayılırım ama bikaç parça bişeyler eklemek istiyorum artık aracım ikiside 2012 golf 6 tdi 105 biti comfortline dieri trendline

Ekli dosyalar

• 65948284-16C9-4168-B539-425A9745BCCE.jpeg
    65948284-16C9-4168-B539-425A9745BCCE.jpeg
    436.3 KB · Görüntüleme: 14
Birde sticker varsa nasıl alabiliriz yada kendimizmi çıkartıyoruz

Merhaba. Ankara'dan passat b8.5'umla aranızdayım. Özellikle retrofit konusunda çok faydalı bilgiler var forumda. Hayalet ekran ve acc konusunda detaylı bilgi verecek arkadaş varsa çok memnun olurum.

Merhaba arkadaşlar bende Kocaeliden golf 7,5 dizel ile aranıza katılıyorum. İlk dizel aracım. Bakım vb için istanbul anadoluda nereye gitmek gerek. Teknolojik olarak Cem hocam vb destek almak için buralardayım

Osman Doğan yaş 37 İzmit' ten selamlar.

selamlar zonguldaktan tolga ben yaşım 39 orjinalci sayılırım ama bikaç parça bişeyler eklemek istiyorum artık aracım ikiside 2012 golf 6 tdi 105 biti comfortline dieri trendline
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerim, herkese.

herkese hayırlı kandiller. hesabı açtım fakat çok giremiyordum artık daha çok buradayım. İstanbuldayım. Golf 1.2 tsi aracım var. GTI dönüşüm yapıyorum 3 senedir. Ancak tam dolduramadan 2. çocuğum dünyaya geldi. Bu nedenle ileride satmayı düşünüyorum.

herkese hayırlı kandiller. hesabı açtım fakat çok giremiyordum artık daha çok buradayım. İstanbuldayım. Golf 1.2 tsi aracım var. GTI dönüşüm yapıyorum 3 senedir. Ancak tam dolduramadan 2. çocuğum dünyaya geldi. Bu nedenle ileride satmayı düşünüyorum.
Hoşgeldiniz keyifli forumlar. Allah analı babalı büyütsün

Herkese merhaba. Ben Düzce’den bir golfseverim.
İlk golfümü 2019’da aldım 1.2 TSI manuel beyaz.

Kasım ayında satıp 1.5 TSI R-Line yarış mavisine geçtim.

Bütçe el verirse önümüzdeki yıllarda bi Golf R hayalim de var. Alırsam yazarım buraya:)

Geri
Üst Alt