Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Herkese merhabalar, Ben Sakarya’dan Bahadır. Golf 7.5  aracımla aranıza katıldım. Aracımı aldığımdan beri forumları takip ederek aracımı iyileştirmeye devam ediyorum . Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim .

Selamlar ve saygılar. Sakaryadan Sinan, Golf 7 Tdi ile forumunuza katılmış bulunmaktayım. Forum bilgilenme açısından çok doyurucu, teşekkürler.

Çoook uzun süre sonra yine buradayım :)

Donanımhaber'in bizi kışkışladığı üyelerdenim, SATURNUS2015 , SILVERSHADOW abilerimizle beraber gelmiştim siteye, ilk üyelerdenim sanırım :)  

Herkese iyi paylaşımlar 

Çoook uzun süre sonra yine buradayım :)

Donanımhaber'in bizi kışkışladığı üyelerdenim, SATURNUS2015 , SILVERSHADOW abilerimizle beraber gelmiştim siteye, ilk üyelerdenim sanırım :)  

Herkese iyi paylaşımlar 
Sizi hatırlamaz mıyız hocam. :)

Golf'ünüzü Malatya Miram'dan getirtmiştiniz. :mad:

Aynen öyle oldu , o zamanlar bana arabayı satan Caner Bey , şimdi Miram'da Skoda satış müdürü olmuş, hey gidi günler :)
Ooo Caner Bey'den aldığınızı bilmiyordum hocam. Kendisiyle çok çok uzun yıllardır tanışırız. Hem Golf hem Tiguan aracımızı kendisinden aldık. Skoda'da da yine ara ara ziyaret ederim. :)

@yer_ucagi_34 Aynen , benden çok çekmiştir , bir ara passat & superb arasında kalmıştık babama alırken , yine mi sen diye açacaktı telefonu artık :)

Geri
Üst Alt