Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Merhabalar,

Aklımda hiç yokken aniden sıfır km bir golf alarak aranıza katıldım.

Aslında C hatchback araç almayı hiç düşünmezken biraz da eşimin isteğiyle karar verdim.

Nissan Qasqhai çok kalitesiz geldiği ve 1.2 xtronic kombinasyonu sevmediğim için eledim, Passat istedim fakat ikinci el almak istemediğim için böyle oldu.

Doğru karar verdim mi emin olamıyorum ama aldık bir kere.

Aracım 1.0TSI DSG Highline, Tungsten Gri renk.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@teyfan Aramıza hoşgeldin. Ben Bursa’da yaşıyorum ama aslen Manisa’nın Demirci ilçesindenim.

Merhabalar. Ankaradan Golf7 Tsi Highline ile aranıza katılıyorum. Kırıkkale Üni. Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Cümleten iyi forumlar. 

Merhabalar,

Kendi açımdan uzun süren hasrete dün itibarıyla 2017 model 1.4 Tsi 125bg DSG Highline ile son verip aranıza katıldım.

İyi forumlar.
aramıza Hoş geldiniz hocam. aracınız da hayırlı olsun . iyi forumlar dilerim.

SA ilk golfum,daha dun aldim,aldigim kisi de bilmiuordu ULED var mi arabamda nasil anlarim??

8EC307E7-19E5-46EA-96AC-C08DFC60C353.jpeg

Hayırlı olsun aracınızda u led yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İstanbuldan 2013 model golf ile aranıza katılıyorum...

ismim burç 38 yaşındayım keyifli forumlar dilerim...

İstanbuldan 2013 model golf ile aranıza katılıyorum...

ismim burç 38 yaşındayım keyifli forumlar dilerim...
Değerli Burç hocam aramıza Hoş geldiniz. Aracınızda hayırlı olsun  iyi forumlar diliyorum  :'(

Merhaba arkadaşlar bende golf almaya karar verdiğimden bu yana takipteyim. 1.2tsi golf7 aldım paylaşımlar sayesinde aracımı daha detaylı tanımaya çalışıyorum.

Merhabalar, ismim Gökhan,gruba yeni katıldım. Aracımı 3 hafta oluyor alalı 2016 Golf 7 1.6tdi mid. Plus. Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum 

Geri
Üst Alt