Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Kendimi tanıttım mı hatırlamıyorum yazmak istedim. 

Kayseri de Avm de satış danışmanı olarak çalışıyorum. 31 yaşındayım ismim Ahmet. Evliyim 1 çocuk babasıyım. 

Yaklaşık 1 senedir 2013 model Golf 7 1.2 tsi Manuel aracımla aranızdayım. Bu Aracı almadan önce aklımda hiç yoktu. Maddi bütçemi aşan bir araçtı. Abim sıfır olarak almıştı yabancıya gitmesin diye almış bulundum. İyi ki de almışım. Minimum 5 sene süreyle binmeyi planlıyorum. 

Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim herkese. 

20180514_232725.jpg

Kendimi tanıttım mı hatırlamıyorum yazmak istedim. 

Kayseri de Avm de satış danışmanı olarak çalışıyorum. 31 yaşındayım ismim Ahmet. Evliyim 1 çocuk babasıyım. 

Yaklaşık 1 senedir 2013 model Golf 7 1.2 tsi Manuel aracımla aranızdayım. Bu Aracı almadan önce aklımda hiç yoktu. Maddi bütçemi aşan bir araçtı. Abim sıfır olarak almıştı yabancıya gitmesin diye almış bulundum. İyi ki de almışım. Minimum 5 sene süreyle binmeyi planlıyorum. 

Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim herkese. 

Ekli dosyayı görüntüle 15279
Hoşgeldiniz hocam. s=bigstar  Yeni aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın. Çok güzel duruyor maşallah.

Herkese selam. İsmim Ercan, Amasya’lıyım 28 yaşındayım İstanbul’da trafik polisiyim  s=s16  henüz golf sahibi olamadım (bu hafta alıyorum inşallah  s=aşk ) ama aranıza katılmak istedim. 2 senedir 2013 model 1.6 tdci 115bg style hb focus kullanıyordum geçen hafta vedalaştık. Kazasız cezasız günler dilerim  s=bye

Herkese selam. İsmim Ercan, Amasya’lıyım 28 yaşındayım İstanbul’da trafik polisiyim 
 henüz golf sahibi olamadım (bu hafta alıyorum inşallah 
) ama aranıza katılmak istedim. 2 senedir 2013 model 1.6 tdci 115bg style hb focus kullanıyordum geçen hafta vedalaştık. Kazasız cezasız günler dilerim 
Aramıza Hoşgeldiniz Hocam. Keyifli Forumlar diliyorum.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese selamlar Muhammet Ali ben 36 yaşımdayım istanbul Kartal da yaşıyorum 2 hafta önce 2016 model 1.4 tsi highline golfümle aranıza katıldım.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Aramıza Hoşgeldiniz Muhammed Ali Hocam Yeni aracınız Hayırlı olsun insallah. Iyi Forumlar diliyorum.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar, ismim Arda Ankara'dan bir süredir forumu takip etmekteyim. Makine Mühendisiyim.

Volkswagen macerası Polo Gti ile başladı, Golf ile birlikte devam etmekte.

2012 Tdi Higline Manuel aracıma forum sayesinde pek çok uygulamam oldu. (Vag-Com vb.)

Herkese güvenli sürüşler, iyi forumlar..

Merhaba arkadaşlar. Adım Abdullah. 39 yaşındayım. İstanbul / Göztepe'de yaşıyorum. Forumunuzu bir Golf almaya karar verdikten sonra keşfettim. Kar yağmadığı sürece yağmur çamur demeden 4 mevsim motosiklet kullanıcısıyım.
 Kızkardeşim araba araba diye tutturduktan sonra babamızın emektar arabasını satıp bişeyler almak için bakınmaya başladık. Eğer kızkardeşinize seçimleri bırakırsanız bi dünya para verip Fiat 500, ya da Nissan Micra gibi çizgi filmden çıkma bi araba alabilirler. O yüzden kontrolü ele alarak hem benim içinde komik durmayacağım, hem de onun zorlanmayacağı bi model arayışına girdik. Araştırmalarım sonucunda 2004-2007 arası bir Golf almaya niyet ettik. Henüz araştırma aşamasındayım. Şimdilik durum böyle. Herkese sevgiler.

Merhaba arkadaşlar. Adım Abdullah. 39 yaşındayım. İstanbul / Göztepe'de yaşıyorum. Forumunuzu bir Golf almaya karar verdikten sonra keşfettim. Kar yağmadığı sürece yağmur çamur demeden 4 mevsim motosiklet kullanıcısıyım.
 Kızkardeşim araba araba diye tutturduktan sonra babamızın emektar arabasını satıp bişeyler almak için bakınmaya başladık. Eğer kızkardeşinize seçimleri bırakırsanız bi dünya para verip Fiat 500, ya da Nissan Micra gibi çizgi filmden çıkma bi araba alabilirler. O yüzden kontrolü ele alarak hem benim içinde komik durmayacağım, hem de onun zorlanmayacağı bi model arayışına girdik. Araştırmalarım sonucunda 2004-2007 arası bir Golf almaya niyet ettik. Henüz araştırma aşamasındayım. Şimdilik durum böyle. Herkese sevgiler.
Hoşgeldiniz [emoji4] umarım dilediğiniz golfü bulabilirsiniz.
Şimdiden hayırlı olsun [emoji4][emoji106] @defolubey

@defolubey

@ardaumut  

Golftutkunu Dostlar Arasına Hoş Geldiniz. iyi forumlar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar, Umut ben. 32 yaşındayım. İstanbul da oturuyorum. Kaptanım. Uzun suredir sessiz sessiz kenardan izliyordum forumu. İki kelam yazmanın vakti geldi geçti. 

Ben golf ile katilmistim  araniza. Ama aracimi üzülerek sattip Passat a geçtim. Kızımız da olucak nasipse. Aile büyüdükçe aracı da büyütmek icap etti. 

Lakin buradaki samimiyet ten ayrilamadim. Hala forumu okumaya  devam ediyorum. 

Herkese selamlar 

Umut

Merhabalar, Ankara’ dan Kadir ben, memurum. Geçtiğimiz hafta 2017 model 1.0 tsi dsg comfortline sunrooflu, ışık ve sürüş konfor paketleri dahil aracımla aranıza katıldım. Araçla ilgili ilk izlenimlerim çok olumlu, herkese kazasız sürüşler dilerim.

80130A5D-30FD-4093-A152-7E1292BF29C7.jpeg

Merhabalar, Ankara’ dan Kadir ben, memurum. Geçtiğimiz hafta 2017 model 1.0 tsi dsg comfortline sunrooflu, ışık ve sürüş konfor paketleri dahil aracımla aranıza katıldım. Araçla ilgili ilk izlenimlerim çok olumlu, herkese kazasız sürüşler dilerim.
/monthly_2018_06/80130A5D-30FD-4093-A152-7E1292BF29C7.thumb.jpeg.213a553526a14ab8803de54502d04099.jpeg
Hosgeldiniz hayırlı olsun aracınız

Geri
Üst Alt