T-Roc mu, Tiguan mı ?

Bülbül yuvası gibi T-Roc ile Tiguan aynı segment araç değil kıyaslama yapmaya değmez. Ben 3 defa Tiguan araç alıp kullandım. 1 yıl B segment araç kullandıktan sonra 2017 yılında ikinci elden C segment 2014 2.0 Tiguan aldım sanki otobüse binmiş gibi hissetmiştim.

Tiguana gerek yok ,

Tiguanın yerini birebir t-roc karsılıyor zaten , bosu bosuna +200 bin havaya atmaya gerek yok diyebilseysik keşke

İkisi farklı araclar, ikisi +200 bin farklı fiyatlı araclar.

Yumurta tokusturma yapılmaz.

• Beğen
Tepkiler: SCC
2 gün önce TRoc için fiyat aldık, bence en kötü yanlarından biri koltuk TRoc'un, Doğuş da farkında olmalı ki iki farklı bayidende aldığımız araçlarda Ergo Active koltuk vardı opsiyon, Açılır cam tavan, Isıtmalı Koltuk, Ön Cam Suyu Isıtması, 18" Jant, ACC dahil 1.025bin fiyat verdiler. Tiguan olmasada bu opsiyonlarla fena değil sanki.

Troc a okadar para verilmez bence. O paraya dolu dolu 2020 tiguan highline alınır, düşük km. Acc ve lane assist eklemek istersende 25e piyasada yaptırır, mis gibi binersin.
2 gün önce TRoc için fiyat aldık, bence en kötü yanlarından biri koltuk TRoc'un, Doğuş da farkında olmalı ki iki farklı bayidende aldığımız araçlarda Ergo Active koltuk vardı opsiyon, Açılır cam tavan, Isıtmalı Koltuk, Ön Cam Suyu Isıtması, 18" Jant, ACC dahil 1.025bin fiyat verdiler. Tiguan olmasada bu opsiyonlarla fena değil sanki.

Troc a okadar para verilmez bence. O paraya dolu dolu 2020 tiguan highline alınır, düşük km. Acc ve lane assist eklemek istersende 25e piyasada yaptırır, mis gibi binersin.
Tiguan o fiyatlarda ise aynı fikirdeyim

Tiguan o fiyatlarda ise aynı fikirdeyim
bende 2020 tiguan highline var, yakın zamanda acc ve line assist eklettim. yaklaşık 2,5 yıldır kullanıyorum. piyasa fiyatı malum sitede 1000-1100 aralığında...

1.5 TSİ comfortline tiguen de candır

Tiguan aileler için çok ferah bir otomobil,cam tavanlı olunca daha da ferah bir iç mekan sunuyor. T-roc yerine golf alınır bence.

Arkadaş Peugeot 2008'de Karar Kıldı :) 825binTL'ya aldık 1.2 PureTech Allure Paket ve Cam Tavanlı

Arkadaş Peugeot 2008'de Karar Kıldı :) 825binTL'ya aldık 1.2 PureTech Allure Paket ve Cam Tavanlı
Hayırlı olsun. Ama bence iç hacım troctan farklı değil. Akrabamda var 2021 2008 1.2 purotech allure, cam tavanlı. Tamam tipi sportif güzel, ekran vs gösterişli, ama içi basık ve dar, kalite düşük. Umarım pişman olmaz...

Hayırlı olsun. Ama bence iç hacım troctan farklı değil. Akrabamda var 2021 2008 1.2 purotech allure, cam tavanlı. Tamam tipi sportif güzel, ekran vs gösterişli, ama içi basık ve dar, kalite düşük. Umarım pişman olmaz...
Evet kalite bi tık düşük ama arada da 200binTL fiyat farkı vardı :) ETA8 şanzıman da baya başarılı bi şanzıman. Kullanacak kişi zaten 157 boyunda boyut sorun değil, zira TRoc'dan bi farkı da yok gibi boyut olarak, hatta bagaj baya daha büyük.

Evet aynı ikilemde şimdi ben varım. Kimse acaba bu ikilimde kalmış mı derken buraya geldim.
2016 golf 1.2 comfortline cam tavan ışık görüş, sürüş konforlu 67600 km deki aracımı satışa çıkardım. 2022 style paket troc alma arefesindeyim. Troc’ın bu paketiyle ne yazıkki sunroof ve hız sabitleyiciden feragat etmiş oluyorum. Sanırım hız sabitleyici 6-7 k’ya takılabiliyor hiç olmazsa da sunroofa yapcak bişi yok. Tiguanda da orta paket bir araç için 250-300 k fazla vermek gerek.
BiZim ihtiyacımız olan esasen daha fazla bagaj ve troc ın bagajı nerdeyse katlanan bagajıyla tiguanı ki kadar var gördüğüm kadarıyla ve de model yenilemek istiyorum. Tabi trocta bir sürü oyuncakta var ekstradan. Eşimle birlikte kullancaz onun gönlü troctan yana da ben kararsızım. 2 küçük oğlumuz var. Açıkcası golfte iç hacim olarak sıkıntı yaşamıyoruz o yüzden trocta da çok sıkıntı yaşamam gibi geliyorda. Sizce hiç olmazsa life paket tiguana mı baksam yoksa şuan için kararaıma devammı://
Kısmetse yarın ödemesini yapıp pirit gümüş/siyah çift renkli, acc, ön bölge asistanı, proaktif yolcu koruma paketi, f1 vitesli style donanım troc alıcaz 919bine. Golfü 553bine okuttuk. 2. El araç almak pek aklıma gelen birşey değil. Tiguan içinde bi elegance a en az 250bin daha vermem gerekirdi ki hem o para şuan yok hemde tiguana gerek var mı emin değilim. 2 yıl sonra kredisi bitince bakarız belki tiguana yada togg’a:)) geçeriz. Tek özleyeceğim donanımım cam tavan olacak.

Geri
Üst Alt