Golf 7.5 Hayalet Ekrana Navigasyon Yansıyor mu?

Standart Golf Highline araçta gelen hayalet ekran 790 Kodlu ve Navigasyon yansıtmaz, 791 olan yansıtır, A B kısmı değilde ana kod önemli. Tiguanda emin değilim ama benzerdir sanırım durum.

Most çıkışı Navigasyonsuz Hayalet'de Discover Media olan AppConnect'li ama Navigasyonsuz ünitede de var, Most'dan sadece ekrana album kapakları ve radyo logolarını aktarıyor bu modeller de o kadar.
Abi tiguanlarda 5nq 920 790 ise desteklemiyor onlarda sadece 3G0 920 790 bunlar destekliyor digerleri desteklemiyor malesef

Slm lar 2018 golf higline aracım var ne tlf dan ne de normal navigasyon veya bağlantı vs yok servise sordum uyumlu değil dedi nasıl uyumlu olmaz anlamış değilim koca ekran birtek müzik dinlemek için mi ?

Slm lar 2018 golf higline aracım var ne tlf dan ne de normal navigasyon veya bağlantı vs yok servise sordum uyumlu değil dedi nasıl uyumlu olmaz anlamış değilim koca ekran birtek müzik dinlemek için mi ?

Nasil yani olmasi lazım 2018 higline ise vardir belki aktivasyon gerekiyor app connect

Benim aracta 2018 higline actirmistim @CemK ya

Unite kodunu atarsaniz net belli olur

Hocam nerden bulacam arabay geçip hemen atıyorum bakayım bi

Satiliyor abi yalniz mib 3 un halen crack i yok. Onun icin de isinize yaramaz, eger ki araciniz vw nin herhangi bir serisi ise mib 2 veya 2,5 almanizi tavsiye ederim.

Mib 3 ben de var ama crack i olmadigi icin elimde duruyor ne zaman crack i cikarsa o zaman o unite degerlenir. Degilse simdi para etmez acikcasi :)
Mib 3 ünite Golf Mk8 ‘ler de gelen üniteler değil mi..?

Mk7,5 ‘ta Mib3 ünite duymadım yanılıyor muyum?

Cihaz parça no:3Q0035840C
Donanım:722
Yazılım0867
Medya codec:1.2.0

App connect aktif olduğunda navigasyon kadran,ekran renk değişimi ve sesli komutta otomatik geliyor mu hocam
Ayrıca navigasyonu hayalet göstergeye aktarabiliyor muyum?

App connect aktif olduğunda navigasyon kadran,ekran renk değişimi ve sesli komutta otomatik geliyor mu hocam
Ayrıca navigasyonu hayalet göstergeye aktarabiliyor muyum?

Kadran navigasyon gelmez 2018 arac desteklemez bende de yok

Sesli komut
Carplay
Android auto
Offroad menu
Performans ekran gelir

Kodlama ile ambians renkler gelir teyp ekrani ve kadranda renk degisir kapilardaki ambians renk degismez

Hocam son soru servis bunu güncel ne kadar a yapar tahmini ya da ben gaziantep deyim burada forumdan yönlendirebileceğiniz bir arkadaş varmı?
Tşk ler

Hocam son soru servis bunu güncel ne kadar a yapar tahmini ya da ben gaziantep deyim burada forumdan yönlendirebileceğiniz bir arkadaş varmı?
Tşk ler

Servis guncel bilgim yok yaklasik 3.000 civari olabilir Antep de aklima bir yer gelmiyor forumda varsa yakinizda yapan yazacaktir

Torpidodaki unite istanbul yollarsaniz 1.000 tl yapilir

Geri
Üst Alt