Golf 7.5 Hayalet Ekrana Navigasyon Yansıyor mu?

audis8

Üye
İsim
mehmet
golf 7.5 hayalet ekrana ve müzik sitemimin olduğu ana ekrana navigasyon yansıyor mu?
car play olduğu için oluyordur diye düşünüyorum .

eğer bu da oluyorsa golf 8 den pek farkı kalmıyor aslında ekran olarak.

2014 model hatasız manuel vites golf dizel highline ı satıp 1.5 tsi golf 7,5 almayı düşünüyorum da.
ekran, dsg ve motor cezbediyor. geriye kalan herşey aynı zaten sanırım

Merhaba

Hayalet ekrana torpidodaki ünitenin navigasyon ekranını yansıtması için discover ünite olması gerekiyor. Golf 7.5 lerde standart olarak composition media geldiğinden app connect de şifrelidir. Değil navigasyon yansıtmayı app connect bile eğer açılmamış ise kullanamazsınız. Şifre ile app connect açtırmanız gerekebilir.

Ben @zulalyol hocama 874C discover ünite taktırdım. Hayalet ekrana yansıtmayı destekliyor. Sizin de böyle bir değişiklik yapmanız gerekiyor.

Diğer yandan standart hayalet ekranlar navigasyon görüntüsü göstermeyi desteklemiyor. Özellikle navigasyon gösteren hayalet ekranı da alıp takmanız gerekecek. Hayalet ekran olması tek başına yeterli değil maalesef.

Bu arada ben 2014 model higline aracıma bu retrofiti yaptım. Eğer aracınızın kronik bir problemi yoksa yeni araç için ayıracağınız bütçeyi deri koltuk + discover ünite + navigasyon destekli ekrana ayırabilirsiniz. Golf 7.5 alsanız da aynı masraf yapmanız gerekecek. Hatta benim bütçe problemi nedeniyle ertelediğim acc ve geri görüş kamerasını @zulalyol hocam hallederse golf 7.75 iniz olur.

Aracınız tadından yenmez.

arkadaşlar bü üniteler kaç çeşit benim multimediam bozuldu ve yenisini alıp takmam gerekiyor hangi üniteden alıp takmalıyım

Harman olunca ne işe yarıyor ?

Arasında hiç bir fark yok yani peki navigasyonlusu navigasyonsuzunu nasıl ayırt ediyosunuz ?

Unite
4 cesit

Mib 1
Mib 2
Mib 2,5
Mib 3
Hocam mib 3 satılıyor mu piyasada hep mib 2.5 görüyorum yoksa mib 3 sadece yazılım güncelleme ile olabilen bir durum mu bilginiz varsa aydinlatirsaniz cok memnun olurum çünkü discover pro ve hayalet ekran retrofiti planlarım arasında kısa vadede olmasa da :)

Hocam mib 3 satılıyor mu piyasada hep mib 2.5 görüyorum yoksa mib 3 sadece yazılım güncelleme ile olabilen bir durum mu bilginiz varsa aydinlatirsaniz cok memnun olurum çünkü discover pro ve hayalet ekran retrofiti planlarım arasında kısa vadede olmasa da :)
Satiliyor abi yalniz mib 3 un halen crack i yok. Onun icin de isinize yaramaz, eger ki araciniz vw nin herhangi bir serisi ise mib 2 veya 2,5 almanizi tavsiye ederim.

Mib 3 ben de var ama crack i olmadigi icin elimde duruyor ne zaman crack i cikarsa o zaman o unite degerlenir. Degilse simdi para etmez acikcasi :)

Arasında hiç bir fark yok yani peki navigasyonlusu navigasyonsuzunu nasıl ayırt ediyosunuz ?
Mib 2.5 olanlar hepsi navigasyonludur

Mib 2 ler ise
Kodlarinin son uc rakami 864c veya 874c ile biterse onlar da navigasyonludur

Bazilari da var mesela 846 ile biten onlar da navigasyonludur ama bu 846 ile bitenler SD kaartla calisir navigasyonlari, digerleri ise hafizasinda vardir navigasyonu. Bilmem yeterli oldumu aciklamam.

Peki mib 2 ile mib 2.5 arasındaki fark nedir usta

Satiliyor abi yalniz mib 3 un halen crack i yok. Onun icin de isinize yaramaz, eger ki araciniz vw nin herhangi bir serisi ise mib 2 veya 2,5 almanizi tavsiye ederim.

Mib 3 ben de var ama crack i olmadigi icin elimde duruyor ne zaman crack i cikarsa o zaman o unite degerlenir. Degilse simdi para etmez acikcasi :)
Cok teşekkür ederim çok faydalı oldu bugün ortalama mib 2.5 piyasası nedir 17 bin civarı fiyatlar görüyorum reel piyasası bu mudur

Cok teşekkür ederim çok faydalı oldu bugün ortalama mib 2.5 piyasası nedir 17 bin civarı fiyatlar görüyorum reel piyasası bu mudur
Valla sanirim oyle
15 den 25 e kadar cikiyor
Cihaza bagli saticiya bagli
Ekranin temizligi, unitenin model yili, surumu, falan abi amaan, kafani karistirma al bitane tak iste :)))

Valla sanirim oyle
15 den 25 e kadar cikiyor
Cihaza bagli saticiya bagli
Ekranin temizligi, unitenin model yili, surumu, falan abi amaan, kafani karistirma al bitane tak iste :)))
Eyvallah model yılı çok önemli mi sizce bildiğim kadarıyla forumdaki @CemK abi yazılım ile güncelleme yükseltme yapıyor diye geçen forumda bir konuda rastlamistim

Geri
Üst Alt