Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Abi merhaba, eger senin için sorun olmayacaksa yaptırdığın işlemlerin, aldığın ürünlerin fiyatını montaj ücretlerini falanda, bilgi olarak verebilirmisin?
ilk olarak jant lastik ne kadara satın aldınız mesela, bende düşünüyorumda aklımızda fiyat konusunda bilgi oluşsun, teşekkür ediyorum aracınız hayırlı olsun

Abi merhaba, eger senin için sorun olmayacaksa yaptırdığın işlemlerin, aldığın ürünlerin fiyatını montaj ücretlerini falanda, bilgi olarak verebilirmisin?
ilk olarak jant lastik ne kadara satın aldınız mesela, bende düşünüyorumda aklımızda fiyat konusunda bilgi oluşsun, teşekkür ediyorum aracınız hayırlı olsun

Merhaba hoş geldin öncelikle, benim iki konum var Mk8 ile alakalı onları aslında tam okumalısın…

Ben araç almadan önce bir çok ürünü aldım o zaman 1 dolar = 8.6 TL idi şuan 1 dolar = 15 TL o zaman diyelim işçilik 100 TL idi şimdi 450 TL …

Yani bu aldığım ve yaptığım işlemlerin rakamları sana doğru bir yol göstermez…

Sen benim listedeki ürünleri şuan ki fiyatlarını hesaplamalısın…

Sana iki örnek; yeni nesil hayalet aldım ilerde mib3 alırsam navi yi ekrana vermek için geçmiş zaman 6000 TL civarında satışı vardı şuan 10000 TL satışı var...

ikinci örnek ise geçen haftalarda bir arkadaşım Mk8 rline jant lastik takımı aldı güzel bir pazarlık ile 10000 TL , sarı siteye bakacaksın lastikli bu rakamlara olur lastiksiz 7000 TL civarı olur senin bu rakamlara bulman gerek…

Bu nedenle bir şey kafanızda var ise fiyatı yüksekmiş düşer falan diye düşünmeyin aylık parçaya zam geliyor para hazır mı alın kenara koyun…

Son düzenleme:
Merhaba hoş geldin öncelikle, benim iki konum var Mk8 ile alakalı onları aslında tam okumalısın…

Ben araç almadan önce bir çok ürünü aldım o zaman 1 dolar = 8.6 TL idi şuan 1 dolar = 15 TL o zaman diyelim işçilik 100 TL idi şimdi 450 TL …

Yani bu aldığım ve yaptığım işlemlerin rakamları sana doğru bir yol göstermez…

Sen benim listedeki ürünleri şuan ki fiyatlarını hesaplamalısın…

Sana iki örnek; yeni nesil hayalet aldım ilerde mib3 alırsam navi yi ekrana vermek için geçmiş zaman 6000 TL civarında satışı vardı şuan 10000 TL satışı var...

ikinci örnek ise geçen haftalarda bir arkadaşım Mk8 rline jant lastik takımı aldı güzel bir pazarlık ile 10000 TL , sarı siteye bakacaksın lastikli bu rakamlara olur lastiksiz 7000 TL civarı olur senin bu rakamlara bulman gerek…

Bu nedenle bir şey kafanızda var ise fiyatı yüksekmiş düşer falan diye düşünmeyin aylık parçaya zam geliyor para hazır mı alın kenara koyun…
çok haklısın abi , degerli bilgiler için teşekkür ederim bende ılk olarak jant lastik degiştirerek başlayacagım bakalım.

Orjinal R Line Ön Arka tamponlar ve ledli panjur güncel fiyatları…

Geçen hafta sponsordan alınıp takıpan R Line set montajı yapıldı ürünler birebir oturuyor plastik kalitesi çok iyi aracını çevirmek isteyenler sponsordan rahatlıkla alabilir…

CFA9806D-606F-485A-853D-1CAA487A8B19.jpeg

Bende jant var lastiksiz. Valensiya 17 orijinal r line :)
merhaba mesajınızı gec gordum kusura bakmayın, gecen hafta jant lastık takım olarak 8.200'tlye aldım, alıcak arkadaşların aklında fıyat olusmus olsun, jantlarda kusur yokdu, lastıkler 17.000km kullanılmıs

merhaba mesajınızı gec gordum kusura bakmayın, gecen hafta jant lastık takım olarak 8.200'tlye aldım, alıcak arkadaşların aklında fıyat olusmus olsun, jantlarda kusur yokdu, lastıkler 17.000km kullanılmıs
Hayırlı olsun hocam. Replika galiba jantlar. 8200 şu anda sıfır replika jant ve çıkma lastik bile vermiyorlar. Çok iyi fiyata almışsınız. Güle güle kullanın.

Kazasız belasız binin. Tam oturmuş görünüyor. Ürünün herhangi bir kodu vs varmi? Fiyat olarak; ürün? Boya? Montaj? neye mal oldu acaba

Ürün Rline macpiel yada Rline yan ek gibi aranabilir fiyasada 1500-1800₺ arası parlak siyah boyalı var montaj 250₺ isteyen de var…

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt