Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kapıların kalitesi bile düşmüş gibi görüyorum belki de göz yanılması.
Onun dışında abi çok güzel devam ediyorsun hayırlı olsun :)

Mk8 deki plastik aksamın kalitesi tamamen düşmüş trim sesi bir hayli fazla idi vakit buldukça ses gelen yerleri servise götürüp düzelttirdim zaten biliyorlar 30dk da sorunu giderip geri veriyorlar…

Araçta sona geldim zaten 2 aralık ta son montaj var oda bitince hedef mib3🙃🤔

Mk8 deki plastik aksamın kalitesi tamamen düşmüş trim sesi bir hayli fazla idi vakit buldukça ses gelen yerleri servise götürüp düzelttirdim zaten biliyorlar 30dk da sorunu giderip geri veriyorlar…

Mib 3 araçtaki her şeyi unutturur abi :)

Keşke Erzincan da bulunan servisteki ustalar da (usta demeye bin şahit) trim seslerini böyle yarım saatte halledebilse, teste çıktım duymadım diyor şaka gibiler

Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum dışarıdan gelen seslerimi kesiyor acaba fiyat olarak ne kadar tuttu acaba

Dışarıdan kapı içi gibi sesleri kesiyor müzik sisteminden daha iyi aes geliyor… sitesinde rakamlar var oradan bakabilirsin…

Gecenin günceli olsun… impression aracımıza taktığımız kadranda radyo ve telefon kodlama ile ekran bilgi ve görüntü alabildik böyle güzel oldu:)

Ve son uygulama perşembe günü geliyor… böyle boş bir aracın yeniden doğuşu bitmiş olacak…

• yağmur sensörü
  • kararan dikiz aynası çerçevesiz
  • ayak aydınlatma
  • koltuk ısıtma
  • dokunmatik direksiyon tuş takımı

855AABAD-7AE5-41C2-B659-6077257551A2.jpeg
1B38EE83-F1B7-475B-A5C2-283F77A283CE.jpeg

Son düzenleme:
Evet bir güncel yapalım…

Mk8 kararan dikiz aynası çerçeveli ben beğenmedim ve ufak bir u dönüşü ile mk7,5 çerçevesiz kararan dikiz aynasını denedik ve oldu Montajı bitti…

Koltuk ısıtma montajı ve kablo tesisatı bitti fakat bağlantısı şema hazır olmadığı için kodlama vs uzun zaman alacak bu nedenle erteledim… ileriki günlerde detaylandıracağım

Aldığım dokunmatik tuş takımı maalesef satıcı golf dediği halde tiguan yada skoda tam bilemiyorum direksiyona çerçevesi sığmadı onu ender elektronikte bıraktım satılır mutlaka…

92E32AEB-73D7-47C8-95E7-1990F1D3941D.jpeg

Son düzenleme:
Gecenin günceli olsun… impression aracımıza taktığımız kadranda radyo ve telefon kodlama ile ekran bilgi ve görüntü alabildik böyle güzel oldu:)

Ve son uygulama perşembe günü geliyor… böyle boş bir aracın yeniden doğuşu bitmiş olacak…

• yağmur sensörü
  • kararan dikiz aynası çerçevesiz
  • ayak aydınlatma
  • koltuk ısıtma
  • dokunmatik direksiyon tuş takımı
Hocam sen bu arabaya kanatta takarsın. Ellerinize sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt