Passat B8 Big Retrofit Project :)

Bu şekilde çok memnunum belki performans KN filtre alabilirim ama oda çok bi fark yaratmıyor diye düşünüyorum onun yerine her 3-5 binde bir mann ile değişim daha mantıklı olabilir

19 sayfayi tek seferde okudum, bütçe ile açıklanacak mevzu değil, aşk meselesi bu :) emeginize saglik, bir muddet durulmak iyidir, gule gule kullanin

Arabaya herşeyi yapınca yapacak bişey kalmadı sadece benzin alıp yıkayıp bakıyoruz birbirimize😀 O yüzden yeni bi hareket yok şuanlık
Konuyu hortlatayım baştan beri hayranlıkla takip ettiğim bir konuydu.golften uzun zaman sonra hevesimi alamadığım b7 almaya karar verdim acaba bunların hangilerini yapabilirim Zonguldak şartlarında dedim kendi kendime.işe maliyet ve tedarik kısmını sorarak başlayayım dedim 🙃 alınma ve yapılma zamanları çok Farklı ama yapılan tüm herşeyin kaba taslak maliyeti nedir?
Parçaların hepsi AliExpress mi alınma?

Konuyu hortlatayım baştan beri hayranlıkla takip ettiğim bir konuydu.golften uzun zaman sonra hevesimi alamadığım b7 almaya karar verdim acaba bunların hangilerini yapabilirim Zonguldak şartlarında dedim kendi kendime.işe maliyet ve tedarik kısmını sorarak başlayayım dedim 🙃 alınma ve yapılma zamanları çok Farklı ama yapılan tüm herşeyin kaba taslak maliyeti nedir?
Parçaların hepsi AliExpress mi alınma?
Merhaba hocam sizin gibi bende bir B7 alıp doldurmayı düşündüm ancak işe yarar B7 fiyatları B8 impression fiyatlarına çok yakın olduğundan hep vazgeçiyorum.Turbo 360 kamera vs vs derken benim harcadığım rakam 6 haneli rakamları geçti.Ayrıca B7 PQ platform olduğu için B8 deki gibi kolay parça tedariği ve montaj olmayacaktır.Sadece bir kaç kablo tesisatı AliExpress ten alınma diğer tüm ürünler servisten alındı.

Merhaba hocam sizin gibi bende bir B7 alıp doldurmayı düşündüm ancak işe yarar B7 fiyatları B8 impression fiyatlarına çok yakın olduğundan hep vazgeçiyorum.Turbo 360 kamera vs vs derken benim harcadığım rakam 6 haneli rakamları geçti.Ayrıca B7 PQ platform olduğu için B8 deki gibi kolay parça tedariği ve montaj olmayacaktır.Sadece bir kaç kablo tesisatı AliExpress ten alınma diğer tüm ürünler servisten alındı.
Yani sizde b7 den vazgeç diyorsunuz 🙃 valla bu gidişle vazgeçecem sanırım . Geçmişte almıştım b7 sadece 3 ay kullanabildim aklımda kalmıştı. Peşine b8 almıştım 1,5 sene falan kullandım ama o zaman benim sıkıntılı dönemlerimdi.neyseki o dönemler sona erdi.o zaman arama kayıtlarını b8 e çevirelim cevap için teşekkürler

Bende B7 veya Caddy yapmayı düşünüyorum eski platform ama B7 ler parasına göre çok pahalı ve yaşlı araçlar

İlk olarak serüvenimiz kablosuz şarj takmak ile başladı.Çalıştırmak bir haftamı aldı[emoji3].Sonra kablo tesisatında olan sıkıntıyı keşfedip pinlerin yerini değiştirerek cihazı çalışır hale getirdim.
edb0c8f8ca90049b6304972f287a5bc7.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Merhaba hocam, tüm yaptıklarınız için sizi tebrik ediyorum. Mükemmel bir emek sarf etmişsiniz. bende aracıma kablosuz şarj taktıracağım yalnız bir şey de olur olmaz durumu var. Kablosuz şarj standı ünitesiz composition color ekranlarda da (6.5 inç makyajlı kasa golf) şarja takınca telefonunuz şarj oluyor ifadesini ekranda verir mi yoksa illa ünite mi olması gerek ?

merhaba hocam ünitenin yazılım sürümüne göre değişiyor bende mib 2.5 varken geliyor mib2 de gelmiyordu

Ama üniteye wireless charge kodlanıyorsa olur
2. sıradaki

Ekli dosyalar

• FD4A9F7A-1F42-4AF5-966A-55BEF8E06FF4.jpeg
    FD4A9F7A-1F42-4AF5-966A-55BEF8E06FF4.jpeg
    16.7 KB · Görüntüleme: 39

Geri
Üst Alt