Maddi hasarlı kaza

Çok çok geçmiş olsun Semih hocam.

Umarım artık bu yaşadığınız son talihsizlik olur. 
Çok sağolun erhan hocam size daha öncede bahsettiğim gibi aracımda bi talihsizliktir gidiyor. Ama her zaman şükr etmek lazım. Çok şükür ki sevindiğim kısım az bir zararla  inşallah atlatacak olamam.Temennim Allahın izniyle bu son olması.

Geçmiş olsun. allah daha büyüklerinden saklasın. Bir gariban sevindirin bence.
Sağolun hocam çok teşekkürler. Bende sizinle aynı fikirdeyim ya bi gariban sevindirecem ya da bi kurban kesme niyetindeyim.

hocam büyük geçmiş olsun..canınızı sıkmayın beterlerinden esirgesin RABBİM, bana sorarsanız tanıdığınız bir ustaya götürün.girişini yaptırın arkadan vurduğu için 100 de 100 karşı taraf suçlu olacaktır.tampon boyanır bagaj kapağında pekte ciddi bir şey gözükmüyor.stoplarıda hazır değişecekken ledli olanlarla bile değiştirebilirsiniz. emin olun serviste hasar kaydı çok çıkıyor.
Hocam çok sağolun güzel dilekleriniz için. Canımı sıkmamaya çalışıyorum ama ara ara aklıma geldikçe sinirleniyorum. Yayla gibi yolda makas atarak giderken vurup geçtiler. İnşallah mevlam daha büyüklerini göstermez. Aracımı ise yetkili serviste yaptırıcam herşey kayıt altında  olsun satarken güvensiz bir ortam oluşsun istemiyorum. Tampon sizinde dediğiniz gibi değişmeyecek tamiratı yapılıp boyanacak. Hasar ise tramerde 800-900 arası çıkacak inşallah. Eğer karar değiştirmezsem aracımı yapılır yapılmaz satmak niyetindeyim ve eğer bu sene  içinde çıkarsa Allahın izniyle makyajlı kasa golf , makyajlı golf çıkmazsa yeni 125 euro 6 motor ya da a3 sedan almak istiyorum. Bu sebeple led stop ekletmek istemedim.

hocam çok geçmiş olsun. bir kurban kesin isterseniz, göz vardır derler.
Teşekkürler hocam sağolun bende inşallah ya kurban kesmeyi ya da sadaka vermeyi düşünüyorum. Arabalarımız nazar çeker gibi güzel olduğundan göz geliyor.

Gecmis olsun. Bagaj kapagini iyi bir pdr ustasi duzeltir. Bunada sukur.
Sağolun hocam ben de şükür ediyorum Allahım daha büyüklerinden saklasın inşallah. Bagaj kapağını serviste düzeltebileceklerini söylediler ancak sizin önerebileceğiniz biri varsa bu ihtimalide değerlendirebilirim.

Bu sasmazda alim usta var. Bu pdr egitimini hollandada almis bir usta. Ona araci gosterip bir fiyat alin isterseniz. Googleda dentteknik yazinca iletidim bilgileri var. Ben vakti zamaninda i30 un birkac gocugunu duzelttirmistim. Harikamiydi? Hayir. Ama servise kalsa cekiclenip boyanmasi gereken camurluk bu pdr ile %90 duzelmisti.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@grattisHocam önce şu tamponla kırılan stobun camı yapılsın, sonra bagaj kapağının düzeltilmesi için alim ustaya gidebilirim zaten bagaj kapağında eğrilik o kadar hafif ki çok çok çok dikkatli bakarsan farkedebiliyorsun. Belki buna bile gerek kalmaz serviste ufak bir hamleyle de düzeltebilirler.

Geri
Üst Alt