Maddi hasarlı kaza

Geçmiş olsun.

Bagaj kapağını kesinlikle değiştirmeyin, servis boyasız düzeltiyor ise düzeltsin, düzeltmem diyor ise dışarıda yağlı çekiç yaptırırsınız arkadaşların dediği gibi.

Tamponun altındaki braketler kesin kırık durumda. İşlemleri mutlaka "yetkili serviste" yaptırmanızı öneririm. Tampon tamir oluyorsa ne güzel ettirin.

Arka tampon demiri, arka panel, sağ çamurlukta kaporta onarımı gerektiren bir durum var ise mutlaka karşı taraftan değer kaybı temini için Sigorta Tahkim Komisyonuna başvurun.

Allah beterinden korusun, cana gelmesin de, Das Auto bu sıyrığı atlatır ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun.

Bagaj kapağını kesinlikle değiştirmeyin, servis boyasız düzeltiyor ise düzeltsin, düzeltmem diyor ise dışarıda yağlı çekiç yaptırırsınız arkadaşların dediği gibi.

Tamponun altındaki braketler kesin kırık durumda. İşlemleri mutlaka "yetkili serviste" yaptırmanızı öneririm. Tampon tamir oluyorsa ne güzel ettirin.

Arka tampon demiri, arka panel, sağ çamurlukta kaporta onarımı gerektiren bir durum var ise mutlaka karşı taraftan değer kaybı temini için Sigorta Tahkim Komisyonuna başvurun.

Allah beterinden korusun, cana gelmesin de, Das Auto bu sıyrığı atlatır ;)
Sağolun hocam güzel dilekleriniz için araç Allah izin verirse yetkili serviste yapılacak. Tampon çok şükür tamir oluyor. Bagaj kapağının sağ alt kısmındaki çok zor belli olan hafif eğrilikte inşallah düzeltilecek. Sağ çamurlukta kaportada danışman onarım gerektiren bir durum olmadığından söyledi. Ama arka tampon demirini bi sormam lazım. 

@kimi-emd hocam çok geçmiş olsun.

Hep benim başıma gelse idi ne tepki verirdim düşüncesi bile olgunlasmadan kafamdan kaynar su dökülmüş gibi oluyorum.Mal sonuçta ama yine de bir hançer saplaniyor yahu.? 

Allah beterinden korusun.

@kimi-emd hocam çok geçmiş olsun.

Hep benim başıma gelse idi ne tepki verirdim düşüncesi bile olgunlasmadan kafamdan kaynar su dökülmüş gibi oluyorum.Mal sonuçta ama yine de bir hançer saplaniyor yahu.? 

Allah beterinden korusun.
Sağolun umut hocam ben kaza anında çarpan arkadaşa çok tepki vermedim. Çünkü bundan 5 ay önce babamın arabasıyla işe giderken önüme bi tipo fırladı aniden bende istemeyerek ortadan çarptım. Arabanın içerisinden 3 kişi indi küfürlerin biri bin para ne sülalem kaldı ne ailem. Kazadan 5 dk sonra bi araba geldi 5 kişi oldular bi 10 dk sonra bi araba daha geldi 8-9 kişi oldurlar hepsi benim üstüme yürüdü. Bende Allah ne verdiyse  bana sataşanın üzerine yürüdüm ama ayırdılar. Sonuç olarak istemeyerek olan kazada o kadar kötü bi durumu düştüm ki sadece aklıma şu geldi ya ailem evli değilim ama eşim olsa ne kadar zor bir duruma düşerdim. Ben kendi arabamla yaptığım kazada beynimde vurulmuşa döndüm ama karşıdaki adamı ne aşağıladım ne de küfür ettim. Vuran adam da anlayışlı biriydi. Arabadan iner inmez "sen ne yaptı yahu demişim" kardeşim öyle diyor. Son olarak canımı sıkan şeyde aracıma gözüm gibi bakmam ve sadece keyfe keder hafta sonları yıkayıp binmem oldu. İnşallah Allahım herkezi kazadan beladan korur ve insanımız biraz daha dikkatli araba kullanmayı öğrenir. Ayrıca umut hocam aracıma çarpan adamın kullandığı araba şirket arabası.

Cok gecmis olsun. Rabbim cumlemizi kazadan ve beladan korusun...

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun Semih Hocam

Sent from my iPhone using Tapatalk

hocam çok geçmiş olsun. bir kurban kesin isterseniz, göz vardır derler.

Gecmis olsun. Bagaj kapagini iyi bir pdr ustasi duzeltir. Bunada sukur.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun hocam şu sıralar benimde başımda böyle talihsizlikler var.Herkes gibi cana geleceğine mala gelsin diyerek gönlünüzü ferah tutun.Allah daha kötüsünü göstermesin.
Sağolun hocam bi talihsizlik yaşadık inşallah mevlam daha büyüklerini göstermez. Sizin aracının başına gelenleride biliyorum insan çok üzülüyor. Ama şöyle bir durum varki araçlarımız nazar çeker gibi yıkayıp parlatınca etraftaki insanların çok ilgisini çekiyor. Kaza olduğu günde tam 2 saat benzinlikte yıkamıştım aracımı bi tane adamda eline açyını aldı sırf benim araba yıkayışımı izledi. Mikrofiber bezlerimden tutunda şampuana kadar herşeyi sordu. O gün içimden de geçti şimdi bu adamın nazarı değer diye heralde nazarı değdi.

Geri
Üst Alt