2020 Passat 1.5 Business aliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
17 martta doğuş oto kartaldan cam tavanlı aytaşı grisi için 352 bin, kızıl kahve cam tavan + kış paketli için ise 358 bin teklif almıştım hocam. 
Araba almak isteyenler kesinlikle dogus oto kartaldan fiyat alsinlar, genelde diger bayilerden daha iyi fiyat veriyorlar

@krym Ek bilgi olarak Audi için en uygun fiyatları da Maslak'tan almak mümkün Doğuş'lar dahil diğer bayilerle arasında şaşırtıcı fiyat farkları olabiliyor

@krym Valla hoca sizde iyi sabır var.
Ben olsam dayanamazdım. Alabılmek için zorlardım.

Kar yagisi nedeniyle arayip teslimati cuma gününe erteledim, bu hava sartlarinda yazlik lastiklerle arabayi kullanmak istemedim

Kar yagisi nedeniyle arayip teslimati cuma gününe erteledim, bu hava sartlarinda yazlik lastiklerle arabayi kullanmak istemedim
Mantıklı

@krym bencede mantıklı ama ben dayanamaz gider alirdim. 🤣
Hava düzelince, karlar eriyip yollar acilinca gittim aldim :)

Suanda kapali garajda duruyor, 10 kmlik tecrübe süper

Kisa süreligine kiralik TDI motorlu trendline kullanmistim ve hic begenmemistim, o kasanin motoru degildi

1.5 tsi bu araba icin fazlasiyla yeterli, motoru bu kasada cok begendim

Arkadaslar 360 bine golf-troc falan alinmaz...... .................Bu arabalar bu fiyata Passat varken      S-A-C-M-A-L-I-K !!!

Aranizdan birisi bu fiyatlara bu arabalari alirsa cok üzülürüm, ben bekarim, büyük araba sevmem,  büyük arabaya ihtiyacim yok, buna ragmen aldim ve cok dogru karar verdigimi düsünüyorum

Cok tecrübe ettigim bir araba degil ama yani araba süper, nasil anlatayim bilmiyorum

Golf 8 bunun yaninda biraz oyuncak gibi kaliyor(yoksa mk1-7.5 canimiz, bugün mk3 gördüm, benim favori golfüm, icim gitti), daha dogrusu bu araba babalar gibi araba, cocugada golf 8 yeter demisler ama bu paralara cocuk bisiklete binsin :)

Hava bizim buralarda cok soguk, garaja park ettim, garaj -2'de oldugu icin extra soguk, foto bile cekmedim, cuma günü yeni konu acicam, retrofit olacak

Ilk olarak bayide 5 cama film cekildi, 900 lira, ne markasini ne piyasasini biliyorum, sonra ugrasmamak icin film cektirdim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hava düzelince, karlar eriyip yollar acilinca gittim aldim :)

Suanda kapali garajda duruyor, 10 kmlik tecrübe süper

Kisa süreligine TDI motorlu trendline kullanmistim ve hic begenmemistim, o kasanin motoru degildi

1.5 tsi bu araba icin fazlasiyla yeterli, motoru bu kasada cok begendim

Arkadaslar 360 bine golf-troc falan alinmaz...... .................Bu arabalar bu fiyata Passat varken      S-A-C-M-A-L-I-K !!!

Aranizdan birisi bu fiyatlara bu arabalari alirsa cok üzülürüm, ben bekarim, büyük araba sevmem,  büyük arabaya ihtiyacim yok, buna ragmen aldim ve cok dogru karar verdigimi düsünüyorum

Cok tecrübe ettigim bir araba degil ama yani araba süper, nasil anlatayim bilmiyorum

Ayip olacak ama golf da bunun yaninda biraz oyuncak gibi kaliyor, daha dogrusu bu araba babalar gibi araba, cocugada golf yeter demisler ama bu paralara cocuk bisiklete binsin :)

Hava bizim buralarda cok soguk, garaja park ettim, garaj -2'de oldugu icin extra soguk, foto bile cekmedim, cuma günü yeni konu acicam, retrofit olacak

Ilk olarak bayide 5 cama film cekildi, 900 lira, ne markasini ne piyasasini biliyorum, sonra ugrasmamak icin film cektirdim
Hayırlı olsun hocam. 

Ama sen şimdi Müslüman mahallesinde salyangoz satıyorsun...  :D  golftutkusunda golf e öyle, böyle diyorsun.. :D

@tiesay Hocam en azindan hala VAG'ciyim, golfün abisi oluyor passat, peki pejo 3008 ne oluyor? :)

Sizinkiside cok dogru tercih, Tiguan elegance bile hosuma gitmedi, yüksek arabada cok hosuma gitmiyor ama 3008 cok rijit-stabil geliyor bana, aklimdan gecmedi degil

@krym @IBS6134 

Ama şu demek değil ki mekanımıza geleceksiniz,davet edicez.Burada kinayeli kinayeli laflar söyleyeceksiniz, yok oyuncak arabaya binmem, yok bisiklet ...  Yani kusura bakmayın da sizin karşınızda da çocuk yok :):)

Golf’le passat benzetmesi için bmw’de çok güzel bir laf var 3’e bebeler 5’e BABALAR biner

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@tiesay Hocam en azindan hala VAG'ciyim, golfün abisi oluyor passat, peki pejo 3008 ne oluyor? :)

Sizinkiside cok dogru tercih, Tiguan elegance bile hosuma gitmedi, yüksek arabada cok hosuma gitmiyor ama 3008 cok rijit-stabil geliyor bana, aklimdan gecmedi degil
Hahaha. 

Hocam ama biz hakkını verdik golf ün. 1 sayfa dolusu "objektif" kullanıcı deneyimi ve artı eksi durumlarını yazdık.  3008 alıpta, golf e çocuk arabası desek bizi tefe koyarlardı valla.  :D

Bence güzel bir tercih yaptın, hele ki şu piyasadaki volatilite arasında... 

Not: 1.5tsi motor da yakında rafa kaldırılır, 1.4tsi gibi ıskarta olur, unutulur gider.  (Anladın sen  :p )

@krym hocam hayırlı olsun. 2015 te golf almak için bayiye gidip passat alıp çıkmıştım. Vw aşkımız burda başladı. Ardından polo, jetta, tiguan aldık. Polo ve tiguan ailede halen. 

Tiguan mı passat mı diye sorsalar, kesin tiguan derim.

Godaman abilerin niye rangelere bindiğini tiguandan sonra anladım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt