2020 Passat 1.5 Business aliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

@krym Cam tavan vardı ama kış paketi var mıydı onu bilmiyorum

Hayırlı olsun. 400 bine sıfır araç aldığımızda sevinir olduk. Bu günleride aramayiz inşallah.

@fAtOzZ Elegance hala 400 bin liraya bulunabiliniyorsa life 360 bine pahali, arada 40 bin liradan cok daha fazla fark var

Tiguan cok istiyordum ama ciddi ciddi ilgilenince vazgectim, life yerine pejo 3008 cok daha iyi tercih olur, almak istedigim elegance bile hosuma gitmedi, golften sonra daha fazla beklentiye giriyor insan ama golf (mk 7-7.5) cok daha kaliteli tiguandan

@ToTheGrave  Bu gidisle 1 seneye kalmaz arariz bu fiyatlari malesef

Allah tekrar hayırlı uğurlu etsin hocam güle güle kullanın :masallah:

@krym hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle, bir b8 kullanıcısı olarak bu piyasada başarılı bir tercih ve doğru zamanlama

@fAtOzZ cam tavanli lifelarin cogunda kis paketi fix geliyor. Dogus oyle getirmis.

zaten normal lifelarin neredeyse hepsini engelli raporlulara sattilar

life yerine pejo 3008 cok daha iyi tercih olur,
3008 daha iyi bir tercih olur(du) ama artık zor. Zira piyasada 3008 allure paket 1.6 180bg araç kalmadı. Son satılanlar için de faizsiz kredi bitirildi ve 370 bin bandından nakit satıldı. (Bilgi vermek gerekirse ben Ocak ayında faizsiz 2 yıllık 120bin tl peugeot kredi sayesinde 360bin tl ye aldım, onun maliyeti 330bin tl demek kredi kullanan için.)

Artık 2021 modeller Nisan ayında bekleniyor.

Kısacası bir araç fırsat olmaktan çıkınca, almanın da manası kalmıyor. Derseniz ki "aracım yok, boşta kalmayım" o vakit 3008 alın derdim. Ancak "arabamı satayım, bunu alayım" o zaman fırsat araç kovalamak lazım. 

@fAtOzZ cam tavanli lifelarin cogunda kis paketi fix geliyor. Dogus oyle getirmis.

En son 2020 tiguan life cam tavan kış paketi için 360bin tl sattılar, yaklaşık 2 hafta öncenin fiyatı. Şu anda ne fiyat veriyorlar hocam? 

%80 ötvde tam ötv ödeyen neredeyse yok

alanlarda engelli degil ama yolunu bulmuslar

gayriresmi ötv kalkmis aslinda

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yıl 1996 Turuncu bir FORD Minibüs. Sürücü koltuğunda babam yanında çift koltuk annem ile ben. Arkada ailenin geri kalan fertleri ve bir Miele bulaşık makinası. Küçüğüm o zaman. Ne anlarım çamaşır makinasından veya almanyadan türkiyeye tatile giderken valiz yerine niçin bu makinayı getiriyoruz. Babam derdi 'Oğlum memlekette bulmak zor'.

Moderatör tarafında düzenlendi:
En son 2020 tiguan life cam tavan kış paketi için 360bin tl sattılar, yaklaşık 2 hafta öncenin fiyatı. Şu anda ne fiyat veriyorlar hocam? 
17 martta doğuş oto kartaldan cam tavanlı aytaşı grisi için 352 bin, kızıl kahve cam tavan + kış paketli için ise 358 bin teklif almıştım hocam. 

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt