Stop Start ses problemi

@osmanturev  Haklı olabilir. Ancak ne yazik ki servisler pek kullanıcıyı dinlemiyor. Hatta sağ kapıdaki donma sebebiyle açılmama sorununda olduğu gibi öneride bulunduğumuzda daha da inatlaşıyorlar.
Bugün beni "trim sesidir o" diye geçiştirmeye çalıştılar mesela .. :/

Servisten bir ustayı nüfusumuza alıp sesi duyana kadar yanımızda gezdirmekten başka çare yok gibi görünüyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Takipte kalın. Yeni çektiğim videoyu iftiharla sunucam az sonra :mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar İzmirde aldığım golf dsg 1.4 aracımda aynı şikayet sebebiyle servise gittim. Şu ana kadar bir sonuç alamadık. Sizlerin paylaşmış olduğunuz videolar artık mevcut değil. o yüzden bu videoları tekrar tazelemeniz mümkünmüdür? Ses aynımı bilemedim. Ve sonuca ulaşan varsa bu konu hakkında paylaşabilir mi acaba?

Herkese iyi günler forumda yeniyim konuyu doğru yere mi açtım bilmiorum o yüzden mazur görün:)

Sanırım benim yaşadığım problemleri yaşayan arkadaşlar var.bu konuyla ilgili net bir veri elde edebilen oldu mu acaba?

Bu problem gerçekten çok can sıkıcı.Arada bir de olsa gelen o ses adamın sinirlerini bozuyor

@cellini abicim birde motor soğukken yapmayı deneyin.aracı yaklaşık elli metre kullandıktan sonra durun start stop devreye girdiği andan itibaren 8-9 saniye kadar bekleyin gaza bastığınızda olacaktır.aynı problem benim araçta da var artık dedektife bağladım sonunda yukarıda yazmış olduğum sonuca vardım

Ben sorunu yaşamaya devam ediyorum hala. Servis ise sesi duymamız lazım diyor, video ile işlem yapmıyor.
Sesin önceleri yoğun trafik sonrası arttığını sanıyordum ama son iki üç seferdir soğuk motorda da yaptı. Akü zayıflığından olacağını sanmıyorum. Çünkü bakımda verdikleri ikame araçta da bu sesi duydum 4bindeydi. @EMRAH ATTS

Sorun yaşayan arkadaşlarda bir gelişme var mı acaba?
@atakank @cellini @jajaja

Herkese merhaba,

Konu ile alakalı son gelişme nedir? Sorunu çözebildiniz mi?

Geri
Üst Alt