Stop Start ses problemi

@silvershadow Murat hocam aküyle alaklı bir durumsa şayet, gün geçtikçe dahada kendini belli edecektir. Auto hold açıkken star stopta motorun çalışması için gaza basıldığında araç hiç çalışmamaya başlıyor.

akkünün şarz durumuna baltım şimdi,yoldaydım eve geldim de:)

Ekli dosyayı görüntüle 2275

servise gittim malesef serviste yapmadı en az 10 kere star stopu calıstırmama rağmem ama kullanırken sehiriçinde ara ara yapıyor insallah aküdendir

Newerdais  silvershadow

Moderatör tarafında düzenlendi:
degerli hocam start stop aracın aküsü zayıfsa devreye girmiyor  mars motoru olma ihtimali yüksek olduğunu düşünüyorum 

@EMRAH ATTS

Bende merak ettim serviste olmadı bende cep telefonuna kaydedip  öğle gidecem bakalım hayırlısı ilk aldığımdan beri var ara ara yapıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam mars geriye almiyor dişliyi 

dişli motorla beraber çalışmaya devam ediyor 

benim tespitim bu yönde 

hocam bir çok kez geldi başima caddy'ler golf 6 lar çok sıkıntı oldu 

şimdide sanırım bizim araçlara geldi sira :(

@EMRAH ATTS

Bende merak ettim serviste olmadı bende cep telefonuna kaydedip  öğle gidecem bakalım hayırlısı ilk aldığımdan beri var ara ara yapıyor
hocam marşı soktür dişli normalden önde çıkması gerekiyor yuvasına tam gecmiyor bu yuzden 

tabi yinede bir gidin bakalım neler diyecekler

garantide ise marsi degiştirirler 

degerli hocam yanlış anlamadım değilmi 

araç sanki marşı uzatıyor gibi yapıyor degilmi

@EMRAH ATTS Ben de öyle düşünüyordum. Marş motorundan gelen metal seslerini duyunca, kesin marş motoru dişlisi dağıldı sanıyordum. 

@EMRAH ATTS Ben de öyle düşünüyordum. Marş motorundan gelen metal seslerini duyunca, kesin marş motoru dişlisi dağıldı sanıyordum. 
yok dagılmadı :)

degerli hocam dişli önde kalıp volant ile birlikta çalışmaya devam ediyor garantiden yaparlar zaten

mars motoru biraz pahalıdır

@cellini

degerli hocam bu sesı yapabılecek baska bir parca yok yeni arac volant vs olması imkansız

illede mars diyorum sizden ricam servisin sonucundan sonra bizleride bilgilendirirmisiniz 

degerli hocam start stop aracın aküsü zayıfsa devreye girmiyor  mars motoru olma ihtimali yüksek olduğunu düşünüyorum 
Devreye giriyor lakin yeterli eletriği aküden alamayınca bu anormal çalışma yada sesler çıkıyor.Sizin değiniz gibi de olabilir. Sonuç olarak servisler arızaların başlama anında yardımcı olamıyor,arızalı olan parça tamamen görevini yapamadığı durumda yardımcı oluyor. Beklemek lazım

atakank konuyu başlatan atakank arkadaş sonucu bildirmemiş çözümü nü malesf sıkıntı şu servis illaki arzayı duymak iştiyor ama serviste yapmadı bu rahatsız bir durum tekrar gidecem keske atakank arkadaşımız sonucu ne olmus geri dönüş yaparsa bende aracı kurcalatmadan sorun bu değiştirin demek vardı servise herkese yorum ve bilgi için tesekkurler....

Geri
Üst Alt