Ibiza-Fabia-Polo-Corsa-Micra Sıfır Km tavsiye

@mufayu valla hocam ben telefon ile görüştüm dedikleri bu zaten reklamda da şöyle söylüyor 182 bin veya sıfır faiz ile başlayan fiyatlarla. Bu durumda 182 peşin. Veya kismi ise araba 220 bin oluyor atıyorum ama sıfır faiz yersen :) . Aradaki fark faizi. Ben öle anladim umarım ben yanılırım. 

190 küsur bin lira vereceğim, arka frenler kampana olacak, mqb nin ucuz türevi olacak, üstüne bir de B segmenti olacak... 190 bine C segmenti Corolla varken yazdıklarınızın hiçbirine bakmam açıkçası.
Kadınlar açısından gel jip alalım desek okey her halükarda ama gel toyota corolla sedan alalım desek o ne ya kendi arabanı bana ver sen al toyota'yı der
golf'ü vermek mi[emoji3063]

[mention]Omer58 [/mention] led ya da xenon far günümüzde şart artık.Uzun yolda istediğiniz verimi alamıyorsunuz.Muhtemlen led fardır diye tahmin ediyorum,nasip artık.Çok teşekkür ederim desteğiniz için

Corolla ya kötü araba diyecek bir yoruma rastlayacağımızı düşünmüyorum ama ben golf ü alırken abim de sıfır corolla alalım sana demişti.. Haklı olabilir de ne biliyim abi 45 yaşında falan olabilir. Pek genç casual işi değil :) :)  

Aykan Kayseri de otomatik hız sabitlemeli Comfourtline Polo varmış, Sunrooflu fiyat 210’dan bahsediyorlar, böyleyse inceleyin derim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@IBS6134 doğru anlamışsınız 100 bin faizsiz diyorlar ama bu sefer 210 civarı fiyatlara geliyor. Keş parası olana çok iyi fiyat bence. Muhtemelen bu ay satışlarda coralla birinci olacaktır.Otomatik araç elektronik el freni yokuş kalkış hız sabitleyicisi var 

[mention]kozdemir66 [/mention] yanlış görmediysem otomatikleri 10ileri diyor 7lt gösteriyor farklı sitelerde.Kendi sitelerinde göstermiyor en azından ben göremedim

@IBS6134 doğru anlamışsınız 100 bin faizsiz diyorlar ama bu sefer 210 civarı fiyatlara geliyor. Keş parası olana çok iyi fiyat bence. Muhtemelen bu ay satışlarda coralla birinci olacaktır.Otomatik araç elektronik el freni yokuş kalkış hız sabitleyicisi var 
Aynen hocam ben gürsel ile konustum, onalarda sadece otomatik vardi 191 bin di sanirim. Kredi işine girince 220 üstü rakamlarını veriyorlar. 

@ali_burkay Polo yu kaça aldınız? Highline ve led far mı var yoksa ampül mü degistirdiniz?

@Baho_34 hocam benim Polo ilk çıkan pololardan sıfır almadım ikinci el, 2017 Aralık çıkışlı Eylül ayında 17 bin km de iken aldım, Higline ancak led far donanımı yok. Kendim sonradan led ampül taktım, Ufuk çizgisi olanlardan. 

04C96FFF-C268-4BCE-9428-E8B67E270F52.jpeg

Geri
Üst Alt