Ibiza-Fabia-Polo-Corsa-Micra Sıfır Km tavsiye

[mention]krym [/mention] aracın istediğim fiyata satılması da muhtemelen o civarı bulabilir.yüklediğim gün 36favori oldu şaşırdım.Herhalde millet düşeşe gelir diye aldı favoriye :)
Forumda düşünen olursa subaru impreza swagon var 2.0 awd 2006 modell full yetkili servis bakımlı :)

@mufayu Eşiniz beğendiyse alın (sizin de içinize sindiyse tabi), yoksa olumsuz bir durumda size yol, su, elektrik olarak geri dönebilir :)  

latife olarak diyeceğim [emoji4] yanlış anlaşılma da olmasın
şahsi görüşüm.

corsa micra filan

VAG grubu özellikle de POLO ile kıyas bile edilemez (kanımca)

arkadaşlardan biri demiş zaten bir POLO'nun 10 sene sonra da 20 sene sonra da yüzü eskimez..
kesinlikle haklısınız ama kadınlara durumu anlatmak gerekiyor :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Donanım ve özellikle EAT8 şanzımanla Corsa gayet de değerlendirilebilir bence, ben bile seneye Golfü değiştirirsem Ultimate donanımlı bi Corsa bakmayı düşünüyorum, tabiki sınıf vs. farklı ama dolu dolu bi otomatik araç isteyince C segmenti 300 binlere çıkıyor maalesef, farklı tasarımı ile yeni 208'e de bakılabilir ancak Opel ne kadar PSA grubuna da geçse Alman dokunuşu vardır diye düşünüyorum.
(Golften önce Astra G ve H kasa kullandım 7 sene, Opel tam fiyat performanstır kim ne derse desin)
Kullanımı önceki vuruntularından çok uzakta.ultimate donanım hakikaten donanım anlamında iyi elegance'ın da eksik kalır yanı yoktu.Cam tavan ferahlık anlamında iyi olmuş bizim bindiğimiz elegance çift renkti iyi duruyordu.
Korozyon olayı eskisi gibi mi bunu öğrenmek şart aslında.Güneş yanığı ve paslanma konusunda çok şikayet varmış.

Kesinlikle polo. Yeni Fabia'larda çok hoş ama fiyat farklarını göz önünde bulundurup bir değerlendirme yaptım. Herşeye rağmen Corsa seçerseniz iletişime geçelim. Belki daha uygun fiyat alabiliriz.
teşekkür ederim,yarın polo renk alternatiflerine bakıp sizi rahatsız edeceğim inşallah.

Hocam eğer Fabia yeni tip direksiyonlu ise Fabia tercih edin. Niye diye soracak olursanız eğer ; 

2016 dan 2020 ye kadar Fabia kullandım. 49000 km kadar sıfır alıp.

- iç mekan polodan ferah çünkü fabianın arkası düz devam eder poloda eğimli.

- Skodanın yeni direksiyonu "ben buradayım yenilikçiyim" diyor.

- Multimedia sı çok başarılı. Polodaki multimedia en full paket alırsanız ancak tatmin edecek sizi.

- Koltukları daha güzel desenli ve daha rahat ben Polo ile kıyaslamasını zamanında yapmıştım 2020 de.

- Bagajı ile 4 birey bodruma tatile gidip gelmiştik ve 4 valizide almıştı. 2 dik 2 yatay.

-Anahtarsız giriş ve çalıştırma var hocam fabiada. büyük kolaylık.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2020-skoda-fabia-1.0-tsi-premium-dsg-sifir-kilometre-910091256/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-skoda-bayi-den-2020-fabia-1.0-tsi-premium-dsg-909798408/detay

yarış mavisi + krem iç döşeme kombinasyonu ile alırsanız uzun yıllar keyifle binersiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam tercih sizin elbette  segment olarak hepsi aynı segmentte ama kalite olarak   ben alacak olsam tercihim polo olurdu

Ben Clio diyorum.

1.33 motor ve 7 ileri kuru kavrama çok başarılı. 130 PS, 240 NM Tork var. Araba resmen uçuyor.

Malzeme kalitesi bir önceki nesle göre adet çağ atlamış. Ben hiç bakmadan direkt fabrikadan sipariş verip aldım bir tanıdık vasıtasıyla, tamamen gözümüz kapalı alışveriş yaptık. Hem de orta paket (touch) ama çok memnunuz. Bagajı da oldukça iyi, o kadar derin ki bazen Tiguan'dan daha fazla eşya alıyormuş gibime geliyor... 

Sıkışık İstanbul trafiğinde 7.5, uzun yolda 6,2 yakıyor genelde. 

Keşke o zaman bulabilseydik de Icon donanım alsaydım ama yoktu işte...

Ben Clio diyorum.
1.33 motor ve 7 ileri kuru kavrama çok başarılı. 130 PS, 240 NM Tork var. Araba resmen uçuyor.
Malzeme kalitesi bir önceki nesle göre adet çağ atlamış. Ben hiç bakmadan direkt fabrikadan sipariş verip aldım bir tanıdık vasıtasıyla, tamamen gözümüz kapalı alışveriş yaptık. Hem de orta paket (touch) ama çok memnunuz. Bagajı da oldukça iyi, o kadar derin ki bazen Tiguan'dan daha fazla eşya alıyormuş gibime geliyor... 
Sıkışık İstanbul trafiğinde 7.5, uzun yolda 6,2 yakıyor genelde. 
Keşke o zaman bulabilseydik de Icon donanım alsaydım ama yoktu işte...
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah.Renault'u 5sene önce hayatımdan çıkardım düşünmüyorum çok teşekkür ederim.Evet az yakıyor çok kaçıyor ama bana ortalama yakıp sözümü dinleyecek araç lazım :)

Kullanımı önceki vuruntularından çok uzakta.ultimate donanım hakikaten donanım anlamında iyi elegance'ın da eksik kalır yanı yoktu.Cam tavan ferahlık anlamında iyi olmuş bizim bindiğimiz elegance çift renkti iyi duruyordu.
Korozyon olayı eskisi gibi mi bunu öğrenmek şart aslında.Güneş yanığı ve paslanma konusunda çok şikayet varmış.
Corsa D kasalarda vardı güneş yanığı ama 2007-2008 gibi modellerdeydi sanki, bu kasada da varmıymış, sanmıyorum ama  :/

Hocam eğer Fabia yeni tip direksiyonlu ise Fabia tercih edin. Niye diye soracak olursanız eğer ; 
2016 dan 2020 ye kadar Fabia kullandım. 49000 km kadar sıfır alıp.
- iç mekan polodan ferah çünkü fabianın arkası düz devam eder poloda eğimli.
- Skodanın yeni direksiyonu "ben buradayım yenilikçiyim" diyor.
- Multimedia sı çok başarılı. Polodaki multimedia en full paket alırsanız ancak tatmin edecek sizi.
- Koltukları daha güzel desenli ve daha rahat ben Polo ile kıyaslamasını zamanında yapmıştım 2020 de.
- Bagajı ile 4 birey bodruma tatile gidip gelmiştik ve 4 valizide almıştı. 2 dik 2 yatay.
-Anahtarsız giriş ve çalıştırma var hocam fabiada. büyük kolaylık.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2020-skoda-fabia-1.0-tsi-premium-dsg-sifir-kilometre-910091256/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-skoda-bayi-den-2020-fabia-1.0-tsi-premium-dsg-909798408/detay

yarış mavisi + krem iç döşeme kombinasyonu ile alırsanız uzun yıllar keyifle binersiniz.
Ne güzel anlatmışsınız,emeğinize sağlık.Fabia sıfır yakınlarda yok,geçen sultanbeyli'de bir bayide buldum ama İstanbul'un son zamanlarda tavan yapan trafiğinden uzaklara gidemedim.O zaman yarın hem polo hem de fabia'yı kontrol edeyim.Bagaj konusunda geniş diyince şaşırdım açıkcası dışardan hiç öyle durmuyor [emoji2] merak ettim açıkcası.
İç kalitesi yeni octavia gibi ise sınıfta kalır gözümde.Kalite çok düşmüş bilmem katılır mısınız.

Corsa D kasalarda vardı güneş yanığı ama 2007-2008 gibi modellerdeydi sanki, bu kasada da varmıymış, sanmıyorum ama  :/
3.5 Sene Corsa D kullandım(2012) 2007-2008 makyajsız kasada vardı. Ben olsam polo alırdım. Ama şuan golfüme kıyamıyorum :lol:

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mufayu Tercihlerinizden biri olacaksa kesinlikle Polo. ikinci eli hepsinden iyi.
Fakat Tercihleriniz dışında da olabilir diyorsanız @krym  hocamın dediği gibi Corolla tabiki.

[mention]krym [/mention] aracın istediğim fiyata satılması da muhtemelen o civarı bulabilir.yüklediğim gün 36favori oldu şaşırdım.Herhalde millet düşeşe gelir diye aldı favoriye :)
Forumda düşünen olursa subaru impreza swagon var 2.0 awd 2006 modell full yetkili servis bakımlı :)
Hocam Golf 6 takas? :))) Sahibinden linkini alabilir miyim?

Geri
Üst Alt