Ibiza-Fabia-Polo-Corsa-Micra Sıfır Km tavsiye

@Baho_34 merceksiz farda lede karşıyım fakat çok başarılı aydınlatma... 

@Baho_34 haha uzun yol vlog bile yapmaya çalıştım, ancak iş yoğunluğumdan pek fırsat bulamıyorum, bir şeyler yapmaya çalıştım işte :)

@ali_burkay Aracımı yaşından dolayı değiştirme niyetim var ama kime sorsam golf satılıp 0 km polo alınmaz diyorlar...

@Baho_34 ben 2 sene golf 7 kullandım, aynı düşünce bende de vardı ancak mecburiyetten satmak zorunda kaldım golfümü, daha eski golf almamak için sıfır ayarında higline Polo aldım, ve kesinlikle objektif yorumda bulunuyorum.

-Polomda trim sesi yok

-Yeni Polo gerçekten güzel bir araçmış bunu anladım, özellikle higline bir Polo, Comfourtline bir Golf7 den çokta eksik hissettirmediği gibi donanım olarak daha fazla özellik taşıyor.(Kararan dikiz aynası, yağmur sensörü, (8’ Multimediya, CarPlay vs...)

-Aracın yolda gidişi olsun, hissettirdiği konfor, yol sesi golf 7 den çokta geride değil,  vw kalitesini yine yaşıyorsunuzki golf 7 de lastik sesi olarak kütüphanedeymişsiniz hissini veren bir araç değildi. 

-Ancak 2014 üstü higline temiz bir Golf’üm olsa satıpta Polo alırmıydım bilmiyorum, insanlarda çok algı var golfü satıp Polo mu aldın diyen çok oluyor. Ayrıca Golf’ün yeri her zaman ayrıdır, alacağınız Polo Higline değilse koltukları sizi tatmin etmeyebilir, iç tirimlerde ambians aydınlatma olmaz, ayak aydınlatması olmaz, bu gibi takıntınız yoksa alın derim ancak ben olsam, led far donanımlı Higline bir Polo tercih edebilirdim. 
-Şuanki kullandığım Polo da Eski aracım Golf e göre tek hissettiğim eksiklik kapı içleri cepler plastik, kapı üstleri, sert plastik. Bu gibi küçük ayrıntılarda araç ben B sınıfıyım diyor. Bagaj stepne çevresinde yalıtım yok (Geçen tanıtılan yeni A3 de bile yok) Ancak ön göğüs kısmı olsun tavan döşemleri olsun kesinlikle Golf ten farklı değil, kalite olarak hatta göğüs kısmındaki yumuşak plastik daha çok aşağılara inerek tuş takımını destekliyor.

2021 model comfortline pololarin kaç hava yastığı var bilen var mı :) birde 2021 lerim hepsinde appconnect varmi 

On 04.03.2021 at 10:58 PM, Baho_34 yazdı:

@ali_burkay YouTube videolarınız varmı 🤭

aydınlatma mesafesi çok kısa değilmi bana mı öyle geldi ? karanlık gece sürüşlerinde bu kısa ve düz kesik aydınlatma ciddi sorun oluşturabilir. 

@forjust1day hocam far ayarı düğmeden en aşağıda veya ortada imiş o videoda, sonrasında en yukarı alınca şöyle oldu;

027E68DD-C104-4FD6-915A-DDB6E0A9A159.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

hocam hanıma ocak ayında 2010 model kırmızı cam tavan 1.0 tsı comportline polo aldık. kesinlikle eski pololar ile alakası yok. 

Aracın iç mekan çok ferah. zaten boyutlarını da büyütmüşler. sürüş konforu golfe çok yakın. multimedya büyük ekran car playli. otomatik-silecek, kararan dikiz aynası, ön-arka park sensörü standart. iç mekan malzeme kalitesi çok iyi. performansı harika. 

ben kesinlikle tavsiye ederim. 

Geri
Üst Alt