Tamponu Kaldırıma Sürttüm

@fcsrnGeçmiş olsun hocam aynı sürtünme tamponun sağ alt tarafında bende de var belli olmuyo çok şükür kısaca aşağıya inip bakmayıncada görülmüyo canını sıkma desemde can sıkılmayacak gibi olmuyo ama tesellisi görünmemesi bir de senin aracın beyaz rütüş yapılacaksa kolya kapanabilir belli bile olmaz ama  tungsten de çok belli olabilir

Geçmiş olsun Eren. Benim de önceki aracım da aynı yerlerde olmuştu, aklıma geldiğinde sanki beynimden vurulmuşa dönüyordum her seferinde. Bir süre sonra unutuyor insan desem de Golf olunca bir başka oluyor tabi.

@fcsrn

Sent from my iPad using Tapatalk

Haftasonu fark ettim ve nasıl olduğu konusunda en ufak bir fikrim yok. Kaldırım filan desem paralel değil çizikler. Araç 3 gün serviste kaldı ondan şüphelendim ama orada da sürtmeye müsait yüksek bir yer görmedim. 

Hoş, görsem bulsam ne değişecek iş işten geçtikten sonra oda ayrı konu. Küçük ama keyif kaçıran diğer durumlarda olduğu gibi nazarlık deyip geçmek kalıyor sanırım geriye. 

@fcsrn hocam geçmiş olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 3032

Ekli dosyayı görüntüle 3033

geçmiş olsun  hocam@fcsrn .sükür önemli bir yerde değil.allah beterinden korusun.

@MR

Değerli Hocam, 

Geçmiş olsun. 

Ciddiye alınacak bir yerde(ilk bakışta asla görünmeyecek) veya derinlikte olmadığı gibi tampon da olması da ayrı bir dert etmeme sebebi.

Rötuş da istemez plastik akşam üzerinde olduğundan. 

Nazarlık olarak  öylece kalsın derim Hocam

Dün arabayı yıkadım silerken farkettim ki bende sürtmüşüm ön tamponu hafif bir siyahlık olmuş ama yapacak birşey yok bu saatten sonra :(

@fcsrn Gecmiş olsun Eren, benimde araca annesini sevmeyen biri hızlıca kapısını açmış Bi nokta oluşmuş, nazarlık olarak bıraktim, cok takmıyorum. Ne yapalım [emoji5] Allah büyüğünden korusun. [emoji106][emoji120]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok geçmiş olsun dostlar, Allah beterinden korusun.

Mini onarımlık gibi duruyorlar, hasar bile denemeyecek düzeyde. Kasko ile, bedelsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden anlaşılması zor hale getirilebiliyor. Çabuk unutmak için de birebir. Ne de olsa, gözden ırak olan gönülden de ırak oluyor.

Saygılar..

@fcsrn Geçmiş olsun. Çok bişi gözükmese de can sıkıcı olduğu gerçek. rötuş  ile geçecektir diye düşünüyorum. Allah daha büyüklerinden saklasın.

Geri
Üst Alt