Tamponu Kaldırıma Sürttüm

fcsrn

Moderatör
İsim
Eren
Dün akşam gezerken aracı park edeyim dedim, normal hep 5cm boyu olan yerde sağ ön tekeri kaldırımdan atlatıp tek seferde girmeyi düşündüm park yerine, bende ki şansla bi aksilik çıkmasa olmazdı zaten, çukur olan yere denk gelmiş ön teker tamponu kaldırıma sürttüm, pek bişey yapılmaz diye düşünüyorum, zaten eğilip bakmadıkça görünmüyor

Geçmiş olsun. Rötüş yapılır,saf beyaz boya ile.

kalabilir bence ya

@fcsrn Geçmiş olsun hocam.Görünmeyen yer olduğu için sizin haricinizde görebilen olmayacaktır.Bence kalsın o şekilde ben kapıda ezik ve kocaman bir çizikle geziyorum halen :)

SAYGILARLA

Geçmiş olsun Eren. Bir önceki beyaz Golf aynı şekildeydi benim, normalde gözükmez ama eğilince belli olur. Bence birşey yapmana gerek yok.

Beyaz derz kalemi alternatifler arasında.

Geçmiş olsun Eren dostum, bakım zamanı veya yolun düştüğünde servis rötuş yapıyor, ufak bişe zaten.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Eren whatsappdan yazıyorum birazdan sana benim araçtada vardı bolca hallettim ben :)

@gokberks Sağolun Hocam, şuan bende öyle düşünüyorum ama Onur'un mesajına göre fikrim değişebilir veya Can Abimin dediği gibi bakım zamanı yaklaştı bakımda onu da aradan çıkartırız :)

@enpisagor Sağol Abim, babamla henüz görüşemedim, bu akşam gelince konuşup sana haber vereceğim inşallah :)

@Onur Sağol Dostum, bekliyorum :)

@gokberks Sağolun Hocam, şuan bende öyle düşünüyorum ama Onur'un mesajına göre fikrim değişebilir veya Can Abimin dediği gibi bakım zamanı yaklaştı bakımda onu da aradan çıkartırız :)

@enpisagor Sağol Abim, babamla henüz görüşemedim, bu akşam gelince konuşup sana haber vereceğim inşallah :)

@Onur Sağol Dostum, bekliyorum :)
Telden link bulamadım mesaj attım buradan :)

Geçmiş olsun. Bu gibi şeyler kaçınılmaz oluyor. Allahdan büyük ve gözüken bi yerde değiller. 

Dün akşam gezerken aracı park edeyim dedim, normal hep 5cm boyu olan yerde sağ ön tekeri kaldırımdan atlatıp tek seferde girmeyi düşündüm park yerine, bende ki şansla bi aksilik çıkmasa olmazdı zaten, çukur olan yere denk gelmiş ön teker tamponu kaldırıma sürttüm, pek bişey yapılmaz diye düşünüyorum, zaten eğilip bakmadıkça görünmüyor

aman hiçte önemli değil! daha beterlerinden korusun ALLAH, hem çokta bir şey olmamış. eğilip baktığınızda bile göremeyebilirsin,hatta bu fotoğrafı çekerken bile çok zorlandığın kanısındayım :)

Geri
Üst Alt