Tamponu Kaldırıma Sürttüm

@fcsrn geçmiş olsun Eren'im, Allah beterinden saklasın, çok can sıkıcı birşey değiş diye düşünüyorum.

geçmiş olsun eren kardeşim. insan küçükte olsa böyle şeylere üzülüyor.bence rötüş boyasıyla siyah yerleri kapat yıkarken belki dikkatini çeker. 1 metreden belli bile olmaz .

@fcsrn geçmiş olsun Eren'im, Allah beterinden saklasın, çok can sıkıcı birşey değiş diye düşünüyorum.
Sağol Melih Abi, çok büyük değil evet ama yine de moral bozmaya yetiyor Abdullah Abi'nin dediği gibi

@apollo66 Teşekkürler Abdullah Abi, acelesi yok pek göze batmıyor, bakım zamanı servis halleder :)

Geçmiş olsun kardeşim daha büyüğünden korusun :)

Geçmiş olsun Eren sana birşey olmasın,ben hiç birşey yapmazdım,genelde her arabamda böyle nazarlıklar oluyor,R da da var tampon çiziği ama yaptırmayacağım...

@Rust Sağolun Hocam 

@Umut Sağol Umut Abi, nazarlık var bi tane daha benim yaptığımda, çok çizik olunca da güzel durmuyor, görmesende varlığından haberdar olmak canını sıkmaya yetiyor

Focusun tamponlar çizik içinde, arabanın bütün havası kaçıyor, bugün yıkarken Golfte de kapılarda vs birkaç çizik farkettim, inşallah tinerle felan silince geçer

Geçmiş olsun. Pasta ile bir güzel pasta yap tamponu. Bir kısım siyahlıklar çıkacaktır. Kalan kısmına da istersen rötuş yaparsın, istersen de hiç elleme öyle kalsın.

Allah beterinden korusun.

@fcsrn

Değerli Eren Kardeşim;

Ciddi bir sorun değil desem içinin sızlaması geçmeyecek bilirim.

Lokal boyanmayacak kadar küçük çizikler.

Rötuş yaptırsan her üç beş yıkamada bir kez yenilenecek çaresiz. Ama sanayide üzerine sert cila sıkıp boyanın akmasını önleyebilirler.

0 zımpara ile etrafındaki çapakları alırsan bu kadar kötü görünmeyecektir. Sonra da plastik aksam olduğu için şu derz kalemi dahi işine yarayacaktır görünürlüğü kapatmada.

Geçmiş olsun.

@fcsrn geçmiş olsun dostum. üzüldüm. Nazarlık diyelim artık, takma kafana. 

@calik Sağolun Hocam, bakıma kadar ellemeyeceğim. Servis bişeyler yapar diye düşünüyorum.

@yusuf :D Oje çıkmıyor mu yıkayınca, Serdar Abi de bir defasında önermişti başka birine.

@silvershadow Sağol Abim,  rötüş boyası çıkıyor mu yıkadıkça, bunu bilmiyordum. Böyle kalsın o zaman :)

@jajaja Sağolun Hocam :)

Geçmiş olsun. 

Dikkat çeken bir bölge değil ve gerekirse ufak dokunuşlarla telafi edilebilecek çizikler oluşmuş. Canınızı sıkmayın hiç.

Allah beterinden korusun.

Geri
Üst Alt