Golf 8 fiyat tahmini?

Hocam bunlar "ya tutarsa" diye ilan açıyorlar. İlandaki araç sanırım Style yani bir nevi Highline paket. Orta paket Golf 8 manuelin olacağı rakam 230 bin tl. Style DSG ise olsa olsa maksimum 300 bin tl olacaktır. Hadi bunun gibi ekstralısı 330 olsun. Umarım bunlar gibi fırsatçılar aldıkları paraya bile satamayıp zarar ederler.

@iamalegend Bu ilanin sahibi cok buyuk bir enayi kus avinda. 

459000:8,57= 53.553 euro yapiyor.

Bence ilan sahibine mesaj atmak lazim 150.000 ne olur mu diye .:)
Golf 8 fiyatları açıklanınca 150 bin tl düşerler bu fiyattan hocam. :) Fırsatçı Leon tayfasından sonra bunlara da sıra gelecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam bunlar "ya tutarsa" diye ilan açıyorlar. İlandaki araç sanırım Style yani bir nevi Highline paket. Orta paket Golf 8 manuelin olacağı rakam 230 bin tl. Style DSG ise olsa olsa maksimum 300 bin tl olacaktır. Hadi bunun gibi ekstralısı 330 olsun. Umarım bunlar gibi fırsatçılar aldıkları paraya bile satamayıp zarar ederler.

Golf 8 fiyatları açıklanınca 150 bin tl düşerler bu fiyattan hocam. :) Fırsatçı Leon tayfasından sonra bunlara da sıra gelecek.
darısı al satçıların da başına inşallah :)  ( zarar etme kısmı için )

Mart ta gelecek diyorlar bakıp göreceğiz leon gibi her bayiye birer tane gelirse yine sıkıntı birde leon gibi 230 k gibi zannetmiyorum golf her zaman leondan pahalıdır vergi dilimine girerse 300 gibi baz paket olur diye düşünüyorum

@Memati 1.5tsi comfortline dsg ile 1.5 tsi FR dsg aynı fiyattan veriyorlardı 2020 Ocak ayında. 

Bana sorarsanız 1.5tsi manuel golf 8 boş/orta paket her türlü %50 ötv diliminden, yani max 230bin bandından gelir. 

Burada kilit konu 1.0lt boş paket dsg getirirlerse %50 ötv diliminden de sokma ihtimali olur. 

Ne golfmüş arkadaş gelmiyor gelemiyor bir türlü.  Bu arada  avrupa ve amerikada bir çok fabrika şuan çip temini sorunu yaşadıklarından üretime ara vermeye başlamışlar. Hayalet ekranlar, led farlar vs araclarımızın her yerinde çipler var. 

@tiesay hocam konu başlığımızdaki gibi bizimkisi tahmin leon lar azmiktarda geldi ve lansman gibi oldu gelecek parti nisanda ve aynı fiyata 230 k ben zannetmiyorum inşaAllah sizin dediğiniz gibi olsun bende yanılayım daha mutlu olurum :)

Otomativ sektörü komediye döndü...

2. El araçlar 200 300 bandında 

Fakat çoğu sıfır araçlar 231 tl neden acaba :)

firmalar %50 lik otv ye sokmayı başarıyor fakat max kazanç sağlamak için neredeyse tüm 1.0 araçlar 231 olacak...

golfun hiç şansı yok %80 le macera arasın pejo 2008 ler bile 55 bin düştü bugün onlar sonunda %50 de ler 308 de aynı hepsi aynı seç beğen al 231 tl :))) 

şimdi çıkar golf %80 olursa alan nadir insanları tebrik ederiz artık 

tahminim 240 falan olacaktır...

%50 otv ama boya koruma falan mecburi yaparlar 240 iyidir Nissan gibi :))) 

Almayacağım gittiği yere kadar kullanacagim fırsatçılara göz actirmayacagim artık başka boyut aldı iş...

@Mmt0634 1.0 motoru diyorsan haklısın. 1.5 motorların %50'ye girme şansı yok. euro 7,5 filan olması lazım..
Dövizde ki düşüş yansısa olur hocam oda olur fakat yansıtmak işlerine gelmiyor...

Tüm ürünlerde telefon dan tutunda arabalara kadar haalan daha piyasa euro 10 muş gibi fiyatlaniyor...

Böyle de olmak zorunda en az 3 ay çünkü maliyet yüksek herkez çok citti zarara girer orası ayrı konu...

Fark cebe kalıyor o ayrı...

Tabi ki 1.0 için konuştum fakat 1.5 de artık potaya girdi girecek bence...

alan olmazsa ne olacak...

Bayiler gözünü açtı yok diyorlar satıyorlar ornek egea her 7 dk bi battan egea iniyor bayilerin arka bahcesi full sifir egea dolu ama almakistersen 3 hafta bekletiyor...

Arz talep meselesi taktir ederseniz 

E al satçılar ekmeğini yedi sıra bayilerde ne kadar verirlerse o kadar kar...

su anda tüm fiyatlar 30 ila 40 bin sisik euro 8.50 baz alınsa fakat 

İşin rengi değişti artık el birliği ile pandemi yi çözmeye çalışmadık sıfır aldık 50 koyduk sattık 

Biz bize yettik...

O yüzden euro 6 ya bile düşse bu zihniyet olduğu sürece düşmese de şaşırmam 

Ben citti piyasa düzelmesini beklemiyorum bu yıl yaz geliyor millette korku ya birden bir daha fırlarsa dır alacaklardır alırlarsa düşmez...

Ama 2021 kasiman sonra öyle güzel normale donus bekliyorum ki çok citti indirimler yani olması gereken alım gücüne göre fiyatlanma...

Tabi görücez bakalım çılgın türkler nasıl davranacak o önemli :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dövizde ki düşüş yansısa olur hocam oda olur fakat yansıtmak işlerine gelmiyor...

Tüm ürünlerde telefon dan tutunda arabalara kadar haalan daha piyasa euro 10 muş gibi fiyatlaniyor...

Böyle de olmak zorunda en az 3 ay çünkü maliyet yüksek herkez çok citti zarara girer orası ayrı konu...

Fark cebe kalıyor o ayrı...

Tabi ki 1.0 için konuştum fakat 1.5 de artık potaya girdi girecek bence...

alan olmazsa ne olacak...

Bayiler gözünü açtı yok diyorlar satıyorlar ornek egea her 7 dk bi battan egea iniyor bayilerin arka bahcesi full sifir egea dolu ama almakistersen 3 hafta bekletiyor...

Arz talep meselesi taktir ederseniz 

E al satçılar ekmeğini yedi sıra bayilerde ne kadar verirlerse o kadar kar...

su anda tüm fiyatlar 30 ila 40 bin sisik euro 8.50 baz alınsa fakat 

İşin rengi değişti artık el birliği ile pandemi yi çözmeye çalışmadık sıfır aldık 50 koyduk sattık 

Biz bize yettik...

O yüzden euro 6 ya bile düşse bu zihniyet olduğu sürece düşmese de şaşırmam 

Ben citti piyasa düzelmesini beklemiyorum bu yıl yaz geliyor millette korku ya birden bir daha fırlarsa dır alacaklardır alırlarsa düşmez...

Ama 2021 kasiman sonra öyle güzel normale donus bekliyorum ki çok citti indirimler yani olması gereken alım gücüne göre fiyatlanma...

Tabi görücez bakalım çılgın türkler nasıl davranacak o önemli :)
aynen katiliyorum arz talep meselesi olayi demistim bizlar biraz sabir biraz bu araba sevdamizi ertelemekten geciyor dune kadar telefon edip oyle boyle imkanlar sunatiz buyrun gelin diye yalvaran satis temsilcileri aradiginizda yok cekip yuzunuze bakmiyor bayilerde dolar 7 liranin altina indi bayi rakamlari halen ayni almicaz almicazki onlarda dusurucek elleri mahkum hic bir firma vitrinde sergilemek icin getirmez araclari mecbur dusurucekler elleri mahkum😂  

Geri
Üst Alt