Golf 8 fiyat tahmini?

Leon için bayiyle görüştüm bugün.

fr manuel 231

style manel 209

syle plus 1.0 tsi dsg 230 bin.

Yani paylaşılan paintten bozma görsel doğru çıktı.

e68563f3870f0d27e10d91eab258674d.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vallahi fiyat inanilmaz bence piyasaya gore. Ben bile ciddi ciddi dusunmeye basladim 2016 dizel highline takasini😁

@Semsam "painten bozma görsel dogru cikti" :)

benimde tahminim bu yönde oldugu icin paylastim, vag grubunun pejo'ya bir cevap vermesi gerekiyordu, verdiler

ben esas bombayi golften bekliyorum, euro'da böyle devam ederse süpriz gelebilir

Kendi araciniz dizel ise bence satmayin, benzinli ise Allah yardimiciniz olsun..

@krym  isin espirisi bir yana hocam, leonun arka tasarimi facia bence, dizel golften cok memnunum

Highline ile Comfortline arasında ki fark ellerinde araba kalmamasından dolayı mı yoksa cidden 115 bin tl lik bir fark mı söz konusu anlayamadım. Motor farkından olmadığı açık ikiside 1.5 tsi motor.Golf.png

Yuzde 50lik dilimde kalabilmek icin leonda 150lik yerine 130luk tsi makinayı manuel vitesle getirmisler

@Semsam ben degilim, sadece burada birde eksi sözlükte yaziyorum, donanim haberde gördüm fotografi, alintiladim

donanim haberde sadece okuyorum, üyeligim bile yok, cok saygisiz-seviyesiz bir ortami var :)

ama saglam haberler bir sekilde bu foruma düsüyor

Bu arada pejo iyice sapitmis, euro düsmesine ragmen 308 allure sport 2 ayda 225 bin liradan bugün en son 250 bine gelmis, sacmalik

geçenlerde açıklanan 1.5 manuel fr fiyatı, golf fiyatları için göz kırptı diyebiliriz..niye ? çünkü biliyoruz ki 1.5 dsg fr fiyatı, 1.5 comfort golf dsg fiyatıyla atbaşı giderler... şöyle bir tahmin yapalım o zaman... 1.5 manuel fr 231 bin tl..ancak 2020 model.. bunun 2021 modeli ya döviz düşüp yine 231 bin tl'de bırakacaklar (euro 8,5-8,6 olmalı) ya da %50'ye elveda deyip 285 bine merhaba diyecekler.. ben 2. ihtimali yüksek görüyorum.. 1.5 manuel fr 285 bin ise dsg'si ortalama 310-320 gibi bir rakam olur...(euro'nun aşağı veya yukarı esnemesine göre rakamlar -+10-15 bin tl oynar)  bu da şu demektir ki; life paket golf 310-320 bin, style golf ise 350-360 bin tl olması muhtemel...son bir şey.. vw fiyat skalasında, golfün en dolu paketini (highline) 1.5 imp passatın veya t roc'un üstünde satmadı... passat 1.5 imp. 373 bin, troc ise 377 bin..bunlar 2020 modelleri..lakin 300 bin üstü araçlarda talep düşük olduğundan ve fiyatlar düştüğünden şahsen 2021 modellerinde fiyatların aynı bırakılmasını veya %1-2 dokunulmasını bekliyorum...yatırım tavsiyesi değildir, ancak rakamlar kuvvetle muhtemeldir :))

Bu arada pejo iyice sapitmis, euro düsmesine ragmen 308 allure sport 2 ayda 225 bin liradan bugün en son 250 bine gelmis, sacmalik
Sağlıkçılara kampanya yaptılar sanırım o yüzden biraz fiyatları arttırdılar gibi geldi bana

Geri
Üst Alt