Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Eski arabamin ilani: https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-hatasiz-boyasiz-degisensiz-1035177417/detay/

Ben bu arabayi 2018'de aldim, 3 ay icersinde 2 defa kaza yaptim, sonra ugrasmak istemedim 6 bin kmde tamir ettirmeden dod'a takasa verdim, 4 sene sonra hala tamir edilmemis ....

Sahibini bilmedigi: Arka tampon ya degismis yada islemli olmasi lazim, tamponuda extradan yamulttum, yamuk sekilde verdim, sol dis stop breketleri kirik, stop'u cikma alip kirik breketlerin üstüne taktim, büyük ihtimalle su alir orasi.

Sag arka kapi ici yamuk, ya macunlu yada aynen birakmis olmasi lazi, fotolarda yok.

Ilgilenirseniz haberiniz olsun.

Bugün Uzay otoya giderek baktim meraktan Kayseri Aykanlari da Telefon ile aradim. Uzay oto Golf imp. icin 600 bin Aykanlar ise 595 bin fiyat verdi. Kayserideki abi dediki.istanbulda yokmuymus da bizi aradin( boya koruma card curt icinde ) 😀 Sonra meraktan yine sahibinden e girdim bir de oradan bakim dedim bursada birtane buldum adam 580 bin yazmis bukadar fark olmasi normalmi ? Aslında fiyatin km si olan 2. El 580 bin 0 595 bin ? 2022 model 2021 model ? Bu nasil bir kafadir... ? Uzay oto daki kadin ben kredi falan sorarken tlf da Instagram da dolaniyordu.

Bugün Uzay otoya giderek baktim meraktan Kayseri Aykanlari da Telefon ile aradim. Uzay oto Golf imp. icin 600 bin Aykanlar ise 595 bin fiyat verdi. Kayserideki abi dediki.istanbulda yokmuymus da bizi aradin( boya koruma card curt icinde ) 😀 Sonra meraktan yine sahibinden e girdim bir de oradan bakim dedim bursada birtane buldum adam 580 bin yazmis bukadar fark olmasi normalmi ? Aslında fiyatin km si olan 2. El 580 bin 0 595 bin ? 2022 model 2021 model ? Bu nasil bir kafadir... ? Uzay oto daki kadin ben kredi falan sorarken tlf da Instagram da dolaniyordu.
Uzay'da, Aykan'da --> Life paket var mıydı.?

Yatırım olarak Impression paket alırım., Mk7 Midline Plus paketten geçicek olsam yine alırım., ama Comfortline veya Highline 'ı satıp binmek için Impression paket mümkün değil almam.

Uzay'da, Aykan'da --> Life paket var mıydı.?

Yatırım olarak Impression paket alırım., Mk7 Midline Plus paketten geçicek olsam yine alırım., ama Comfortline veya Highline 'ı satıp binmek için Impression paket mümkün değil almam.
Life yoktu kardeşim. Onuda sordum ne zaman geleceği belli değil dediler. O is bence ÖTV Haberi beklentisi var ondan bekletiliyor. Birde tedarik sorunu yaşıyormuş falan filan dediler. İnanırsan , ben pek ikna olmadım. Sırf yatırım için niyetlendim araba sirket aracim var masrafina degmez aslinda araba alinmaz da bilemiyorum karar veremedim bende. İmp. İdare eder de park sensörü bile yok ya.

VW fiyat listesini bugün güncellemiş.

Uzay dan Tiguan Elegance-->1.280
Uzay dan Tiguan Elegance 5 Koltuk Allspace 1380

Yakın zaman ama ikisi de satılmış olabilir golf ü satıp üzerine golf hatta fazlasını koy diyorlar kısaca alamadık tabiki:(.

Otoparkta şu araca denk gelince fiyatlarına bakayım dedim. Çin merkezli Leap Motor’un T03 modeli olan bu küçük elektrikli araç 400km menzile sahipmiş. Satış fiyatı 650 bin tl bandında. Yurtdışı fiyatı 10-13 bin dolar arasında. Şu TL fiyatını Çinliler görse araçları geri alırlar muhtemelen.

1C4ECE3F-375B-4050-9EE2-9A03D7D7BF2A.jpeg

Son düzenleme:
Maslak Dogusta 5 Ekimde 965 ten bir R line satildi (alan oyle diyor ama satis muduru 1030 civari diyor) . Gelen zammi yansitmamis guya VW ki gorulmemis birsey.
Yine bir Yunus Grisi R line 1035 ten bana teklif edildi ama ben araci almistim. Duruyorsa ama cok zor sorulabilir.

Otoparkta şu araca denk gelince fiyatlarına bakayım dedim. Çin merkezli Leap Motor’un T03 modeli olan bu küçük elektrikli araç 400km menzile sahipmiş. Satış fiyatı 650 bin tl bandında. Yurtdışı fiyatı 10-13 bin dolar arasında. Şu TL fiyatını Çinliler görse araçları geri alırlar muhtemelen.

Ekli dosyayı görüntüle 61402
Ya da satıldığını (stoklandığını) görüp "650 bin i veren 700 bini de verir diyerek" yüzde 8 zam da yapabilirler üzerine 😀

Ya da satıldığını (stoklandığını) görüp "650 bin i veren 700 bini de verir diyerek" yüzde 8 zam da yapabilirler üzerine 😀
Katılıyorum hocam. Türkiye'de resmi distribütörü yokmuş markanın. Galericiler getiriyor sanırım. İstediklerini yazarlar nasıl olsa bir denetim mekanizması yok.

Dogus otomotiv 3. ceyrek bilancosu geldi, VAG grubu bu kadar kar etmiyor!!!!

Adamlar para basiyor para :) Devlete rakip oldular, devlet rekabet sevmez....

doas.jpg

Geri
Üst Alt