Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Hocam kardeşiniz Kamiqten memnun mu aklımı çok çeliyor bu araç son dönemde 100 bin km olunca golf
Merhaba

Evet Araçtan çok memnunlar. bende sık sık kullanıyorum. Fakat hem kendi hemde eşi 1,0 TSİ dan şikayetçi, özellikle benim yeni aldığım 1,5TSİ TRoc kullanınca onlarda değiştirmeyi düşünmeye başladılar. Araç her ne kadar çok iyi olsa da ümraniye ve beykoz daki rampa iniş çıkışları dert oluyor bazen. İmkan var ise 1,5 almanız tavsiyemdir.

İki gun once Dogus otodaydim.Ekim ayina kadar uretim durmus Golf gelmeyecekmis.
Boyle durumlarda vw liste fiyatini hic guncellemez.

Troc bence bolca var.Hemen yaziyorlar listeye,ilgileniyorlar.

İki gun once Dogus otodaydim.Ekim ayina kadar uretim durmus Golf gelmeyecekmis.
Boyle durumlarda vw liste fiyatini hic guncellemez.

Troc bence bolca var.Hemen yaziyorlar listeye,ilgileniyorlar.
Önümüzdeki sene Türkiye'ye araba yok, özellikle Avrupa menseili araba zor buluncak, Ruslar almanlari fena tokatliyor, arada bizede pay düsüyor malesef.

Arkadaşlar Bi arac var almak istiyorum golf 1.5 tsi higline 2020 yarış mavisi 25 binde
ekstra özellikleri
rline dis paket
cam tavan
geri görüş kamerası
18 inc jant
spor süspansiyon
keyles anahtarsiz çalıştırma
950 bin istiyor hatasız boyasız araba sizce verilirmi bu para

Arkadaşlar Bi arac var almak istiyorum golf 1.5 tsi higline 2020 yarış mavisi 25 binde
ekstra özellikleri
rline dis paket
cam tavan
geri görüş kamerası
18 inc jant
spor süspansiyon
20 raunt maç yapsalar
20 raunt da da yeni mk8 mk7,5 u döver

Çünkü yeni kasa !!!

@Muhammed Ali

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...021modelsifirayarinda29binkm-1034317238/detay

Golf 7.5 görünüm olarak benim daha çok hoşuma gidiyor golf 8 sanki golfun devamı değil gibi apayrı birsey yapmışlar

AYNI PARAYA
Golfün eski kasası = yeni kasası olmaz demeye getirdim hocam!

Aynı paraya göz göre hata yapmayın.

Sizin gözünüze kestirdiginiz mk7,5 araç 760-770 anca eder.

760 bine evet mk8 den daha iyi yönlerini gelip burda tartarız zaten

950 Bin lira bir arabaya verecek olsam, bu kesinlikle eski model de olsa MERCEDES BMW VEYA AUDİ olurdu. Ama asla GOLF OLMAZDI. Ne değişik bir piyasa. Ayrica o paraya asla 7.5 kasa almam bari yeni kasa olsun. 8 bile eskidi. Yakinda makyaj yer.

ekstra özellikleri
rline dis paket
cam tavan
geri görüş kamerası
18 inc jant
spor süspansiyon
Kesinlikle alınmaz. Zaten o paraya Golf 8 1.5 etsi Rline araçlar var. Kablosuz şarj, ön koltuk ve direksiyon ısıtma, kör nokta vs gibi ekstra özelliklere de sahip olacaksınız Mk8'de. Sırf biraz gözünüz alışmadı diye yeni kasa yerine eski kasa tercih etmek yanlış olacaktır.

Gerçekten 760 770 e bu doluluk ta Bi arac bulsam 1 saniye düşünmem gece noter bulsam gece alırım arac 20 haziran 2020 de dogus otodan 324 bine alınmış faturası ni yolladı arkadaş gerçekten hayalimdeki araba ama aldıktan sonra fiyat düşer endişe si var acaba otv indirimi gelirmi bekleyip 2023 model golf mu alsam çok kararsızım

Hocam sizce aracın maksimum ederi nedir.ilerleyen zamanda fiyat öngörünuzu merak ettim

Gerçekten 760 770 e bu doluluk ta Bi arac bulsam 1 saniye düşünmem gece noter bulsam gece alırım arac 20 haziran 2020 de dogus otodan 324 bine alınmış faturası ni yolladı arkadaş gerçekten hayalimdeki araba ama aldıktan sonra fiyat düşer endişe si var acaba otv indirimi gelirmi bekleyip 2023 model golf mu alsam çok kararsızım
Ötv indirimi sözde yıllardır bekleniyor. Burada aracın fiyatı inecek mi çıkacak mı diye tartışmaya gerek yok ki sonuçta her şey ortada. Özelliklerini de yukarıda özetledim. Sizin o baktığınız araçtan daha fazla donanıma sahip Mk8 Rline. Çoğunlukla Mk7.5 kasayı sevsek de aynı paraya Mk8 Rline varken gidip eski kasa alınmaz.

Ötv indirimi sözde yıllardır bekleniyor.
20 raunt maç yapsalar
20 raunt da da yeni mk8 mk7,5 u döver

Çünkü yeni kasa !!!

@Muhammed Ali

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...021modelsifirayarinda29binkm-1034317238/detay

Ötv indirimi sözde yıllardır bekleniyor. Burada aracın fiyatı inecek mi çıkacak mı diye tartışmaya gerek yok ki sonuçta her şey ortada. Özelliklerini de yukarıda özetledim. Sizin o baktığınız araçtan daha fazla donanıma sahip Mk8 Rline. Çoğunlukla Mk7.5 kasayı sevsek de aynı paraya Mk8 Rline varken gidip eski kasa alınmaz.

Aydinlattiginiz için çok teşekkür ederim hocam sağ olun

Bu güzellik de Eylül ayında geliyormuş

astra-arka-Gm5S.jpg

0

opel-astra-2021.jpg

Geri
Üst Alt