Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Herkese selamlar, mk8 R line 1.5 düşüncem var 7.5 R line ı satıp üzerine ekleyerek. Bir iki bayiye gittim fzaten araç yok. Özel siparişle veya hakikatten bu işle ilgilenebilecek bayi tavsiyeleriniz var mıdır İstanbul içi. Bana mı denk geldi bilmiyorum ama mesela Ümraniye Avek fazlasıyla ilgisiz geldi satış kısmı. Yaka fark etmez anadolu öncelikli fakat avrupada bu bayi çok iyidir derseniz ona da giderim sorun olmaz. Bulamadığımız veya sipariş edemediğimiz takdirde yeni 308 yeşil ve GT olarak çok ilgimi çekiyor, kendileri aksilik durumunda kapora iadesi avantajıyla mart nisan gibi teslim alırsınız diyorlar, rotayı oraya çevirme ihtimali de var. Önerilerinizi bekliyorum:)

@ozgurcglk Hocam o değilde aracınızı nasıl satmayı düşünüyorsunuz. Bu piyasada ikinci el satılmıyor desem yeridir. Bir kaç arkadaş aylardır satamadı istediği fiyata. Makul fiyatada kimse aracını vermek istemiyor.

Son düzenleme:
@undefined Hocam o değilde aracınızı nasıl satmayı düşünüyorsunuz. Bu piyasada ikinci el satılmıyor desem yeridir. Bir kaç arkadaş aylardır satamadı istediği fiyata. Makul fiyatada kimse aracını vermek istemiyor.
Hocam isim undefined gözüküyor ama bana cevap yazmışsınız sanıyorum, evet piyasa fazla fiyat artışından dolayı yavaşlamış. Sıfır araç için kapora verme durumum oluşursa piyasasının 20-30 altına bırakmayı göze alırım sanırım. Teslim edilene kadar gelebilecek zam da malesef zararıma olacaktır.

Herkese selamlar, mk8 R line 1.5 düşüncem var 7.5 R line ı satıp üzerine ekleyerek. Bir iki bayiye gittim fzaten araç yok. Özel siparişle veya hakikatten bu işle ilgilenebilecek bayi tavsiyeleriniz var mıdır İstanbul içi. Bana mı denk geldi bilmiyorum ama mesela Ümraniye Avek fazlasıyla ilgisiz geldi satış kısmı. Yaka fark etmez anadolu öncelikli fakat avrupada bu bayi çok iyidir derseniz ona da giderim sorun olmaz. Bulamadığımız veya sipariş edemediğimiz takdirde yeni 308 yeşil ve GT olarak çok ilgimi çekiyor, kendileri aksilik durumunda kapora iadesi avantajıyla mart nisan gibi teslim alırsınız diyorlar, rotayı oraya çevirme ihtimali de var. Önerilerinizi bekliyorum:)
Golf 8 1.5 R-line bulma ihtimaliniz yok, golf nisana kadar yok, gelenler 1.0 imp manuel, 1.5 rline gelse bile alamazsiniz, bekleyen 10 bin kisi vardir sirada.

Golf 8 1.5 R-line bulma ihtimaliniz yok, golf nisana kadar yok, gelenler 1.0 imp manuel, 1.5 rline gelse bile alamazsiniz, bekleyen 10 bin kisi vardir sirada.
Evet öyle hazırda asla bulunmuyor bu sebeple ikinci eli acaip yerlere gitmiş. Sipariş etme şansımız olsa iyi olur aslında web sitesinde sipariş ibaresi yer alıyor çünkü. Bir bayiye bunu danışmayı düşünüyorum. Direkt sipariş ve kapora şeklinde. Henüz almıyor olabilirler ama 2023 için. Baktık golf 8 de 308 de olmuyor, 7.5la devam aman diyeceğiz :D

@ozgurcglk Ne ilgi alakası hocam ben uzay otoya gittim st Bayana birşeyler soruyorum st telefon elinde instagram da reel videosu izliyor. Umurunda değildim direk yüzüne bakmadan dükkandan çıktım farkında bile olmadı.

hocam asagi yukari ayni durumdayiz benim duydugum aksesuarli adi altinda liste fiyati+100bin e satis yapiliyor. 100bin icin aksesuar faturasi kesiliyor hatta..Fakat sorusturmalik olmamak icin kuvvetli referans disina cevap verilmiyor
ankara mercedes satis noktalarinda 200bin kapora+liste fiyati diye gidiyor cla ve c kasa.

Bu durumda pejo banada daha mantikli gelmeye basladi

Evet öyle hazırda asla bulunmuyor bu sebeple ikinci eli acaip yerlere gitmiş. Sipariş etme şansımız olsa iyi olur aslında web sitesinde sipariş ibaresi yer alıyor çünkü. Bir bayiye bunu danışmayı düşünüyorum. Direkt sipariş ve kapora şeklinde. Henüz almıyor olabilirler ama 2023 için. Baktık golf 8 de 308 de olmuyor, 7.5la devam aman diyeceğiz :D
Hocam şuan sattığınız arabayı bile geri aynısını alamıyorsunuz. Piyasa o kadar karışık.

@ozgurcglk Ne ilgi alakası hocam ben uzay otoya gittim st Bayana birşeyler soruyorum st telefon elinde instagram da reel videosu izliyor. Umurunda değildim direk yüzüne bakmadan dükkandan çıktım farkında bile olmadı.

Aynen öyle.

Hatta , Vw - Toyota - Honda - kia - Hyundai, hepsini dolaştım. Ağız birliği etmişcesine, hepsinde aynı umarsamalık ile aynı cevap '' araç yok malesef ''

Bayiden araç satışı yapmıyorlar. Paravan galeri şirketler aracılığı ile bayi liste fiyatının 100 - 200 -300 bin ( ne tuturularsa ) üzerine araç satışı yapıyorlar şu an.

Sağlam referans yoksa, bayiden araç alma imkanı yok.

.

Bayilerde tiguan yok tiguan allspace yok, kadiaq karoq yok ateca , tarraco yok kapora vereyım yada sipariş geçelim bekleyeyım dedim onada yok . 2 ay önce t roc aldık golf 7 satıp , adana ve çevresi bayiler aksusuar adı altında 50-100 cıvarı ıkı fatura olusturacaklarını soylediler. T roc bursa doğus otodan aldım . Liste fiyatından aldım aracı yıkayan cocuga harçlık verdim ekstra olarak. Sordugumda şahıs sahipli bayılerde bunları duyuyoruz , doğus olarak böyle bir taleplerinin olmadıgı yaptırmak isteğe bağlı oldugunu soyledi . Suan c suv d suv piyasade yok ıkıncı ellerde liste fiyatından ortalama 100.000 fazlası . Aile buyudugu için genış bagaj ihtiyacından golf 7.5 tsi değiştirmel istiyorum. İstediğim fiyatı verende yok. Retrofit yaptırmak isteyen arkadaslar yaptırmayın ıkıncı elde hiç kıymeti olmuyor. Aracıma 2 yıl önce 30-35.000 fiyat harcayarak mıb 2 logo kamera spacer 18 durban kayar led stop , replika j led , 140 ps turbo değişimi yaptırdım . 8-10.000 km gecmeden serviste bakıma götürdüm.dun tüvtürk muayenesi yaptırdım. Ama arayan sayısı 1-2 kısı oda fiyat öldürüyor

Benim eylülde 950 bine satamadigim arabaya simdi 1.3 milyon istiyorlar, bayi fiyatina göre ederi 1 milyon lira, simdi 1.150'ye birgün bile ilanda kalmaz, herkesin mali kiymetli fabirkadan da mal cikmayinca piyasa cok sacma sapan bir hal aldi.

Altaki ilan icin arayan kimse yoktu, 1 favori sadece :))))

Ekran Resmi 2023-01-12 15.59.36.png

Benim eylülde 950 bine satamadigim arabaya simdi 1.3 milyon istiyorlar, bayi fiyatina göre ederi 1 milyon lira, simdi 1.150'ye birgün bile ilanda kalmaz, herkesin mali kiymetli fabirkadan da mal cikmayinca piyasa cok sacma sapan bir hal aldi.

Altaki ilan icin arayan kimse yoktu, 1 favori sadece :))))

Ekli dosyayı görüntüle 62849
Hocam o 1 favori benim :) sizin araç alım hikayenizi vs de forum üzerinden takip ettiğim için aracı biliyordum. İlanda da görünce,forumda paylaştığınız foto ile aynıydı galiba, aracın sizinki olduğunu anladım. Belki bi imkan çıkarda talip olurum diye favoriye eklemiştim :) araç 1 ay durmadı diye hatırlıyorum ilanda. Ama 146 görüntüleme bayağı düşükmüş, ben satıldı zannetmiştim aracı.

1673547889402.png

Geri
Üst Alt