Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Hocam o 1 favori benim :) sizin araç alım hikayenizi vs de forum üzerinden takip ettiğim için aracı biliyordum. İlanda da görünce,forumda paylaştığınız foto ile aynıydı galiba, aracın sizinki olduğunu anladım. Belki bi imkan çıkarda talip olurum diye favoriye eklemiştim :) araç 1 ay durmadı diye hatırlıyorum ilanda. Ama 146 görüntüleme bayağı düşükmüş, ben satıldı zannetmiştim aracı.

Ekli dosyayı görüntüle 62857
Vaybee, saka gibi, nasil denk gelmis..

2 hafta ilanda kaldi galiba, ben ilana koyarken ayni özellikte araclardan daha ucuz fiyat belirlerimki satilsin, ayni özellikte en ucuz araba bir milyondu, buna ragmen hic arayan yoktu, favoride yoktu, 146 görüntüleme cok ama cok azdi, daha önce golfümü sattigimda 1 günde 300 görüntüleme olmustu, satma imkanim yoktu, bende israr etmedim, cupra formentor gelmisti birsürü, alma durumum vardi, ya arabami yada borsada hisseleri satacaktim, arabayi satamayinca hisseleri de satmadim.

Mart ortasına doğru 2023ler gelir ve fiyatlar yine katlanır.bayilerde punduna getirip tanıdıkla herhangi bir aracı bulan ohh be der alır rahat eder.Lanet olsun böyle düzene.
Nice bayilerde satışçıya müdüre 50-100-200k para verip el altından araç çekenler gördük

Sahsi fikrim, enflasyon dusup ekonomi duzelmeden bu islerin sonu zor gelir.
Verilen cezalar göz boyamalik bence.

Sonuc olarak satis var ve bu yoklukta vergi gelirini oyle yada boyle aliyor kasaya Devlet. Iktidar degisse bile bu islere ne kadar zaman ayirabilirler orasi muallak bende halen.

Sorun bizim millette biraz da. Ben her araç alacak olana, bu dönemde 0 bulamıyorsan alma diyorum.
1.5 ay önce 2. el araç almamak adına, gidip bayide 0km ne bulduysam onu aldım. Citroen c3 40 yıl düşünsem alacağım araç değil.
2. ele fazla para verip bu saçma düzene destek olacağıma, sevmediğim arabayı binerim daha iyi.
Bilinçli bir toplum olsak bu duruma düşmeyiz.

Son düzenleme:
Yetkili bayiiden 785 e ilan var hocam.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...tchback-80-kw-z.e-50-zen-cvt-1062416968/detay

Aynı donanıma sahip midir bilmiyorum.

Bayideki 2021 model, birara herkes ariyordu, kapis kapis gidiyordu diye hatirliyorum, ben elektrikli arabalara mesafeliyim, en fazla hybrid.

Gecen hafta bir sürü T-roc denk geldi online'da, paylasamadan bitmisti, belki birisi nasiplenir.

Online arac rezervi icin ayri baslik acmak lazim, firsatlar olabiliyor

Online dan araba almak mı ! Artık internetten mi alıyoruz arabayı yok artık :)) bir yaşıma daha girdim.
Koli içinde mi getiriyorlar, Aras getiriyorsa tamam diğerleri çok geç getiriyor.
1 ay kutusunu saklamazsak iade alırlar mı :)

En buyuk avanta lavanta isi Bmw de patlak verdi ve Borusan neredeyse tum satis elemanlarini yakin zamanda kovdu.
Musteriye yok deyip el altindan 50-100 toka edip galerilere veriyorlarmis.
Online isi Bmw de uzun sure var ama bu kovulmadan sonra daha da agirlik verdiler. Mercedeste tamamen online sisteme gececegini zaten duyurdu.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Vatandaş sorunca araç yok ama galerici ve al satçılar bayiden rengarenk bile araç toplayabiliyor.

1673808700711.png

Son düzenleme:
Renault Zoe isteyen hemen rezerve edebilir baskasi almadan, son 1 tane kalmis...
https://satinal.renault.com.tr/renault-zoe-modelleri
Halen stokta gözüküyor hocam. Düşük ötv'ye rağmen Zoe için fiyat pahalı geldi bana. Bence de elektrikli için henüz erken. Hybrid denenebilir.
Yetkili bayiiden 785 e ilan var hocam.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...tchback-80-kw-z.e-50-zen-cvt-1062416968/detay

Aynı donanıma sahip midir bilmiyorum.
2021 model arabayı iyi stoklamışlar hocam. Bir de açıklamaya 6 bin km yazmışlar yetkili bayi olmasına rağmen. Denetim olsa bu kadar rahat olmazlardı.

Ceza verilmedikçe herkes stoklamaya devam ediyor. Bu durum her şeyde geçerli. Iphone 14 için bile millet stokçuluk yapıyor.

Ailenle birlikte showroom’a gidip arabanın rengine donanımına seçebileceğin bir dönem göremeyeceğiz herhalde. Rengini donanımı geçtim, hangi marka olduğuna bakmadan arabayı bulan yapıştırıyor.

Geri
Üst Alt