Sıfır Araç Teklifi Alanlar

R line sıfır km fiyat alabilen var mı :ROFLMAO:

avrupanın en küçük ülkesinde bile vw bayilerinde onlarca sıfır araç var bayilerde, hatta ülkemizde olmayan golf modelleri bile satılmayı beklerken bizim ülkemizde doğuş otonun anlamsız ve saçma uygulaması ile yoktan araba satılıyor.
ellerinde şu aşamada manuel imp. lar var anlaşılan devamlı ondan pazarlamaya çalışıyorlar.

ülkemizde sıfır araç satışı tamamen karaborsa stokcuların elinde. Şubat ayı 0 araç satış rakamları rekor kırdı.

avrupanın en küçük ülkesinde bile vw bayilerinde onlarca sıfır araç var bayilerde, hatta ülkemizde olmayan golf modelleri bile satılmayı beklerken bizim ülkemizde doğuş otonun anlamsız ve saçma uygulaması ile yoktan araba satılıyor.
ellerinde şu aşamada manuel imp. lar var anlaşılan devamlı ondan pazarlamaya çalışıyorlar.
Hocam kar marjı yüksek olan araçları envanterine almış. Bu araçları elinden çıkartabilmesi için diğer donanımlı farklı model araçları sınırlıyor.
Bu ülkenin insanlarını aciz ve muhtaç olarak gördükleri için kafalarına göre hareket edip uyguna çok alıp fazla kar ediyorlar.
Avrupada bir çok ülkede yığınla sıfır araç dolu, söylüyorsun adam diyorki çip krizi var. Bırakın şu bahane yalan dolanı artık diyesin geliyor.
İlgili satış firmalarının çalışanları bile komisyoncu olmuş dışardan birini bulup uygulama yaptırıyorlar üç kuruşa sonra buna paket diyerek sizi kazıklıyorlar. İnsanlarda yetkili serviste ppf kaplattım cam filmi taktırdım seramik yaptırdım falan diyor. Yeminle herşey yalan dolan. Ülkenin çivisi tamamen çıkmış durumda arkadaşlar.
KİMSENİN ADALETTEN KORKUSU YOK...

impression, life, style, r-line hepsi vardır da…, işte sana-bana-vatandaşa… ahh ahh daha neler görcez bakalım

KİMSENİN ADALETTEN KORKUSU YOK...

Korku olması için adalet olması gerekiyor; adalet olması için herkese uygulanması gerekiyor.

Bu durumda,

1- Türkiye'de adalet var mı?
2- Varsa uygulanıyor mu?

Sıfır araç krizi ve ülkedeki diğer krizler bu iki soru yanıtlanmadan çözülmez.

Selamlar,

Yakın zamanda Audi A3 Sedan 1.5 Advanced için fiyat teklifi alan oldu mu bayilerden?

Audi internet sitesinde yazan fiyatlar güncel mi?

Ben hiçbir bayide araç bulamadım ne zaman sorsam 1 yıldır bekleyen müşterilere yardımcı oluyoruz diyorlar audi için.

Selamlar,

Yakın zamanda Audi A3 Sedan 1.5 Advanced için fiyat teklifi alan oldu mu bayilerden?

Audi internet sitesinde yazan fiyatlar güncel mi?
Orada yazan fiyatlar

Türkiye gelen araçlardaki

Konfor + premium paketlerini icermeyen ham fiyatlı liste fiyatlardır.

Listede gözüken fiyatlara 100-110 bin daha ekleyerek reel liste fiyatına ulaşabilirsiniz.Screenshot_2023-03-23-13-43-38-925_com.android.chrome.jpgScreenshot_2023-03-23-13-43-14-062_com.android.chrome.jpg

Güncel alıntı bazı fiyat teklifleri.

1.0 TSI premium Skoda Fabia 1.066.000 tl
1.0 tsi premium Skoda Kamiq 1.420.000 tl
Passat Variant elegance opsiyonlarla 2.137.000 tl

YENİ CORSA ELEKTRİK GS Cam Tavan 1.175.900 TL + 14,056 tl cam tavan + 7944 tl = 1,197,900 TL metalik boya (navigasyon paketi bulunmamaktadır.)

İlginç tasarımlı yeni bir elektrikli araç olarak;
Jeep Avenger yarın ön siparişe açılıyor.
20.000 TL değerinde E-şarj ve ilk 100 kişiye ön kaput sticker hediyesi. En üst paket olan Summit paketi ile geliyor.
Fiyat 1.559.000 TL

1697743777999.png

Son düzenleme:
Güncel alıntı bazı fiyat teklifleri.

1.0 TSI premium Skoda Fabia 1.066.000 tl
1.0 tsi premium Skoda Kamiq 1.420.000 tl
Passat Variant elegance opsiyonlarla 2.137.000 tl

YENİ CORSA ELEKTRİK GS Cam Tavan 1.175.900 TL + 14,056 tl cam tavan + 7944 tl = 1,197,900 TL metalik boya (navigasyon paketi bulunmamaktadır.)

İlginç tasarımlı yeni bir elektrikli araç olarak;
Jeep Avenger yarın ön siparişe açılıyor.
20.000 TL değerinde E-şarj ve ilk 100 kişiye ön kaput sticker hediyesi. En üst paket olan Summit paketi ile geliyor.
Fiyat 1.559.000 TL

Ekli dosyayı görüntüle 70397
Avenger'in fiyat bilgisini hangi bayiiden temin ettiniz ? sitelerinde göremedim.

Yine kondurmuşlar tahtakale piyasa malı huwayi tableti göğüse

Geri
Üst Alt